Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
6ix9ine opäť útočí na Meek Milla a púšťa ukážku z chystaného albumu - NEWS | RUKAHORE.sk
NewsHIP-HOP

6ix9ine opäť útočí na Meek Milla a púšťa ukážku z chystaného albumu

Zatiaľ čo je väčšina Ameriky práve v priebehu rozsiahlych protestov, v domácom väzení zostáva Tekashi 6ix9ine, ktorý je odtiaľ naozaj produktívny. Popri varení novej hudby si ale však ani nedáva servítku pred ústa v názoroch na situáciu naokolo.

Svetom nedávno otriasla vražda Georga Floyda, ktorá bola ďalším a veľmi zásadným bodom, ktorý zobudil celý svet, aby opäť začal bojovať s rasizmom. Množstvo známych osobností ako Drake, The Weeknd, Kanye West alebo LL Cool J sa ku celej veci aktívne vyjadrujú a vznikajú aj rôzne charitatívne zbierky alebo songy, ktorými so súčasnou vážnou situáciou chcú aktívne bojovať. Svoj track v súvise s problémom vydal aj Meek Mill.

#BLACKLIVESMATTER

Práve k Meek Millovi sa však vyjadril dúhový raper Tekashi. Ten totiž vyzdvihol vo svojom už zmazanom IG príspevku, že keď sa môže mnohokrát známejší Kanye West vydať osobne na protesty, prečo tak nemôže urobiť aj spomínaný Tekashiho rival Meek Mill. Namiesto toho sa vraj podľa Tekashiho snaží „priživiť“ na celej situácii vydaním nového songu. Meek aj Tekashi sa beefujú už nejaký čas, pretože podľa všetkého Meek Mill dúhového rapera nevie vystáť a nechal sa počuť, že ho rozdrví pre dobro hip-hopovej kultúry.

Nová hudba je na ceste

6ix9ine už niekoľkokrát presunul svoj chystaný song, ktorý mal byť už dávno vonku, ale najnovšie ho posunul práve z dôvodu protestov voči rasizmu a policajnej brutalite. Neprišlo mu totiž vhodné vydávať novú hudbu v takomto pohnutom čase. Napriek tomu však aspoň na svojom novom IG príspevku teasuje ukážku z chystaného albumu, ktorého sa určite dočkáme už onedlho. Vychutnaj si ukážku novej hudby a podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch

Po svojom prepustení z basy do domáceho väzenia bol raper chvíľu ticho a komunikoval len prostredníctvom občasných komentárov. V deň 8. mája však spustil novú etapu svojej hudobnej kariéry extrémnym bangrom „Gooba“, ktorý načisto rozhádzal internety. Track si vieš vypočuť nižšie, nalaď sa spolu s nami na chystané novinky!

Tekashiho debutový album DAY69: GRADUATION DAY nájdeš na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame