News

Aj ty máš dnes depku? Opusti sa spolu s nami a smútiacou P!NK

Teraz, práve v týchto minútach sa mi do ucha dostala jej nová vec. Moja milovaná Pink prišla so songom, ktorý vo mne nechal tak zmiešané pocity, že sa aktuálne cítim ako schizofrenik. Už ráno som jedným okom zachytila, že dávala krátke útržky videa so svojim chlapom na instagram. Ale až doteraz som nevedela, že ide o klip k jej úplne novému songu „90 days“. 

Jeden z dôvodov, pre ktorý ju už od malej Simonky milujem je ten, že z každého jej songu cítim silnú emóciu a v podstate je úplne jedno akú, len viem, že je tam. A ona tým neuveriteľným hlasom presne tak spieva, emočne. Veď o čom je hudba, keď nie o emóciách?

Teraz mám náladu skákať po bosá na záhrade po trávniku, až kým neskočím na včelu a nespuchnem, tak si pustím od Pink napríklad „So What“ alebo „Funhouse“. Mám chuť schúliť sa pod deku a zrútiť sa, nech sa páč,i na to je skvelá „I Don’t Believe You“ alebo aj „What About Us“. Vždy budete mať od Pink presne ten fíling, ktorý v tom danom momente treba.

Ale toto? No ty kokos…Keď som sa započúvala do tých slov a viet z pesničky „90 days“…asi ju viem opísať len slovom „silná“. Proste na mňa zapôsobila tak, že mám chuť jej slová počuť v hlave celý deň a zamýšľať sa nad nimi alebo ich radšej nepočuť vôbec. Text a jej hlas sú ako vždy geniálne, tam ani nie je o čom a spojenie so spevákom Wrabelom sa tu neskutočne hodí. Wrabel tomu dodal taký poriadny šmrnc, ako sa na každý opušťák patrí.

V každom prípade ma Pink opäť nenormálne dostala a som si istá, že ak tento song zaspieva na koncerte vo Viedni, kde budem, určite odídem urevaná ako malý harant. Ako na vás zapôsobila Pink a jej 90 days? 

 

Komentáre

Odporúčame