KLIPNews

Nevieš ako vziať dievča na rande? Vypočuj si návod od Mafia Corner

Bože ľudia, keby som vám mohla povedať, aký je to strašný paradox, že ja idem písať o takomto songu, tak by ste sa brutálne zasmiali. Vlastne môžem, ale radšej budem mlčať…

Každopádne je vonku nový song od Mafia Corner. Nebudem tu trápne uvádzať a predstavovať niekoho, koho všetci dobre poznáme. Corner síce pôsobí v hudobnej brandži od nejakého roku 2015, ale určite nie je žiadny nováčik, ale úspešný spevák s celkom bohatou zásobou hitov.

Nemôžem si pomôcť, ale osobne mám najviac v pamäti song „Zuzulienka“, ktorý som 1x počula na diske. Vtedy som bohužiaľ nebola trsať, ale makať, čo sa zmenilo v momente, keď DJ zadelil tento song.

Pri tomto novom songu „Natália“ sa tak trošku zopakovala história, keď Cornerovi prišiel opäť na pomoc aj mladý spevák Basta Fix. Neviem, či chalani spievajú o nejakej konkrétnej deve s menom Natália alebo je to len taká letná fabulácia, keďže chalani tento song berú ako letnú pecku. Naozaj netuším, ale keby náhodou chceli, aby to patrilo nejakej konkrétnej Natálke, tak ja by som o jednej určite vedela. Hlavne je to určite presne ten song, na ktorý sa bude pri jazerách alebo bazénoch fajnovo trsať.

Komentáre

Odporúčame