ČlánkyPlaylistyPOPROCK

Ani v tvojom aute nesmie chýbať týchto top 10 trackov

Neviem, ako fungujete v týchto tropických horúčavách vy, ale ja sa kvalitne rúcam a hermeticky uzatváram v tehlovom dome. Z princípu sa snažím vychádzať von až po západe slnka, pokiaľ ma situácia nedonúti vyjsť do tej páľavy skôr. Jednoducho povedané, snažím sa čo najviac fungovať na spôsob upíra.

Najťažší bude asi ten presun dopravnými prostriedkami. Teda, nechcem byť škodoradostná, to určite nie…ale keď si predstavím všetkých ľudí v busoch alebo v MHD, tak mi stúpa telesná teplota, uzatvára mi čuchové bunky a teším sa zo svojho avetka s klímou.

Je tu niekto, kto by si neužíval rýchlu jazdu autom s vypeckovanou klímou (v horšom prípade len stiahnuté okná) a s kvalitnou hudbou, ktorá otriasa reprákmi? Len si to predstavte, všetko vonku je rozpálené, vaše auto vychladené, už len brejle na oči a zapnúť rádio. Hlavne neladiť žiadnu stanicu, jasné?! Pekne si všetci do svojich štvorkolesových lások stiahnete môj playlist a budete si naplno užívať jazdu autom a leto.

1. Miley Cyrus & Mark Ronson – Nothing Breaks Like a Heart

Som si tak zapla svoje youtubko, že čo dobré vám sem šupnem, lebo nechcem nikoho nútiť len do metalovej temnoty (chcem) a teda mi prišlo vhodné šupnúť sem toto indivíduum. Nerobím jej reklamu na kondómy, nebojte sa nič.

2. Pink – Secrets

Ono je inak veľmi nebezpečné púšťať si takéto veci, keď je niekto šofér. Alebo teda aspoň pre mňa, keďže mám potrebu tancovať aj za volantom. Občas proste zabudnem, že nie som na parkete v tme, kde ma nikto nevidí, ale som účastníkom cestnej dopravy. Bacha na to.

3. Sigala & Ella Eyre & Meghan Trainor & French Montana – Just Got Paid

Ja by som si existenciu takýchto songov ani neuvedomovala, ale na zoznámenie sa s nimi mám staršiu ségru. K nej sadnem do auta a slovo rock alebo metal nemôžem ani len vysloviť. Zas ale musím uznať, že niektoré si naozaj poriadne bomby a na tú letnú jazdu sa neskutočne hodia.

4. Calvin Harris & Rag’n’Bone Man – Giant

Akože ľudia, ja keď počujem hlas tohto chlapa, tak mi stoja aj vlasy. Takýto by som si do slúchadla nepustila, ale do auta alebo len tak niekde mimo verejnosti, kde si môžem trsnúť, tak tam nesmie Giant chýbať.

5. Sia & Diplo & Labrinth – Thunderclouds

Tento track nenormálne zbožňujem. Sia je pre mňa jedna z pani speváčok s nádhernou farbou hlasu. Thunderclouds  si bude každý spievať na celé auto a za to ručím, a to bez ohľadu na to o čom spieva.

Jonas Brothers – Sucker

Ja si týchto chasníkov pamätám ešte z čias, keď mali vlastný seriál (áno kukala som ho). Nejako som ich nikdy hudobne neriešila, aj keď sú mega talentovaní. Len teraz nedávno sa dali znovu dokopy a pustili von fajný song, v ktorom sa dokonca chvália aj svojimi polovičkami, čo chápem.

7. Pink – Walk Me Home

Pokojne by som mohla mať celý playlist iba s ňou, veď mám takú chvíľu, keď si v aute idem len ju, ale to by zas bola pre vás asi nuda. Tak aspoň tak decentne ju sem šupnem, aby naladila.

8. Clean Bandit & Demi Lovato – Solo

Do hlasu Demi som bola kedysi neskutočne zbláznená, má ho mocný. Clean Bandit sú mega týpci, ktorí zo všetkého spravia trsajúci song, to mám na nich rada. Dokonca sa mi páči aj text ich spoločného tracku Solo. 

9. Loud Luxury & Brando – Body

Toto je tiež jeden z tých songov, ktoré som objavila u sestry v aute a zapáčil sa mi. Dokonca až tak, že si ho pustím u nej na terase a predvádzam nekontrolované pohyby (akože do rytmu).

10. Rita Ora – Let You Love Me

Rita a jej tvorba je presne to, čo v tomto playliste chýbať nemôže. Ona sa tiež určite rada vykrúca v kluboch a pochopiteľne aj v kĺboch. Na tento song si určite šetrite tie svoje kĺby, keď budete spútaní pásom, ale song bude s telom aj tak hýbať.

Len z bezpečnostných dôvodov upozorňujem, aby ste nezabudli, že ste šoféri…takže žiadne prudké pohyby rukami ani hlavou, nech nie sú nehody! A tieto songy si radšej púšťajte až cestou z práce, to len aby vás nechytila depka, že v takom krásnom počku strávite pol dňa prácou.

Autor: https://www.instagram.com/simka_rumka/

 

Komentáre

Odporúčame