Eventy

Si z okolia Trenčianskych Teplíc? Buď v pozore! Mieri sem najväčšia pool party tohto roka a vymakaný line-up

Ak si odmyslíme spotené pazuchy v emhádečke, leto je bezpochyby tým najlepším ročným obdobím. Ak kričíš od radosti áno, sme v tom spolu, kámo. Festivaly, parties, alkohol tečúci ušami, polonahé telá, dobrá hudba, opalovačky, afterky a milión ďalších záležitostí nás nútia brať si dovolenky, chillovať a užívať si aj s možnými následkami ako prípadný alkoholizmus či strata zamestnania. Lebo neviem, ako vy, ale ja to mám v obľube občas prehnať. Ak si ale ešte nestihol odštartovať tohtoročnú sezónu, mám pre teba nápad a možno si štrngneme pri bare, si za? V Trenčianskych Tepliciach sa totiž chystá poriadne naboombovana akcia, na ktorej by si rozhodne nemal chýbať! Ak si teda z okolia – čo ale vôbec nie je podmienka, lebo spraviť si dobrý trip vlakom s láhvenkou v ruke, nikdy nie je zlý nápad – znač si do kalendára dátum 29.06.2019 a dôjdi sem!

 

Chystá sa tu totiž najväčšia POOL PARTY tohto roka, kde si všetci priaznivci elektronickej hudby nájdu to svoje! Medzi hudobnými hosťami sa hemžia mená ako Milan Lieskovský, Richard Reynolds, Martin Cehelský a mnohí ďalší.  Okrem nabitého line up-u sa tu dokonca rozhodne o víťazke  MISS BABYSTAF a samozrejme, 16 finalistiek bude celý tento event robiť krajším. Víťazka si odnesie Ford Mustang Cabrio na 21 dní a taktiež získa fotenie v jednej z exotických destinácii – Bali, California či Mexiko, s vreckovým 500 €. Do súťaže sa stále môžeš zapojiť aj ty, ak máš od 15 – 28 rokov, vyplnením formulára na oficiálnej stránke: http://babystaff.sk/. Do finálového kola postúpia 3 súťažiace s najvyšším počtom hlasov, 13 súťažiacich vyberie odborná porota. O víťazke sa rozhodne počas eventu, 29.06.2019 .

Nadupaný line-up, športové aktivity, bar, krásne ženy a množstvo iného. Môj program je jasný a čo tvoj? Všetky infošky o evente a kompletný line-up nájdeš kliknutím SEM. 

 

Komentáre

Odporúčame