EDMKLIPNews

Black Eyed Peas ti so Snoop Doggom servírujú nový, nadupaný track

Black Eyed Peas je neskutočne dobrá kapela. Asi úplne najviac sa mi títo týpci páčili, keď si išli jeden song za druhým s Fergie. Ich spoločné fungovanie je už pekne dlho históriou, to som sa len tak trošku zamyslela. Hlavnou tvárou tejto kapely je určite Will I Am, rapová megastar a náhodou viem, že majú potvrdenú účasť na veľkom, maďarskom Volt Festivale. 

Každopádne ide teraz o to, že sa títo chalani spojili so Snoop Doggom a vytvorili funny track „Be Nice“. Treba tu niekomu predstaviť Snoop Dogga? Určite nie, však. Snoop je celosvetovo známy ako americký raper a podľa mňa taký vtipný hulič.

View this post on Instagram

Godfathers grandson ????

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Tento ich nový song je od začiatku až do konca celý vtipný, či už text alebo klip, ktorý sa oplatí kuknúť. Ja som si Be nice musela pustiť 2x po sebe, lebo pri prvom pozeraní som zaujato kukala, ako sa tam všetci korčuľujú a predstavila som si na tých korčuliach seba. Moju predstavu by ste nikto nechceli…horor! Inak, Will má v klipe strašne peknú mikinu, len sa v nej musel isto poriadne potiť. A samozrejme Snoop to tam za*ebal ako vždy svojimi tanečnými pohybmi, pohľad na nezaplatenie fakt. No a na ten 2x, keď som sa venovala čisto hudbe, tak to znelo naozaj fajnovo, vždy rada počujem ako si ide bomby Will I Am. Veď si to čeknite a spravte si názor sami.

 

Autor: https://www.instagram.com/simka_rumka/

Komentáre

Odporúčame