NewsHIP-HOP

Sergei Barracuda prichádza s novým albumom! Schytal to Kali

Sergei Barracuda posiela nový album s úplne novým soundom a hudbou. Po troch albumoch Pouliční ekonomická 2 – Nechvalně proslulý, Pouliční ekonomická 2.5 – Notorický hustler, Pouliční ekonomická 3 – Láska & Loyalita, prichádza v poradí štvrtý – MEDUSA.

Album je výnimočný hlavne tým, že ho Sergei spravil len v digitálnej podobe, čo ťa nepoteší ak si zberateľ klasických nosičov a budeš na ňom počuť hlavne veľa autotune-u. Aktuálne je už online na stremovacích službách, obsahuje 7 trackov v celkovom trvaní 26 minút.

Sergei niekoľko dní dozadu vydal z albumu jeden singel, na ktorom mu hosťuje PIL C a Smack, práve druhý spomenutý nešetril slovami na Kaliho. Beef nebudeme samozrejme spájať so Sergejom ani s Pil C-im, jedná sa o čisto Smackovu slohu.

SERGEI B x SMACK x PIL C – HAD

Okrem už uvedených hostí na albume môžeš počuť aj Palerma či Senseya. Nové tracky od Sergeia pôsobia naozaj pokojným moodom a v skladbe s Palermom otvoril zaujímavú story, v ktorej žiada o odpustenie a nachádza v sebe jedno sebauznanie – „Ulice mi dala základ, ale více mi to vzalo“.  Zaujímavú story odporúčam určite vypočuť keďže v nej mal čo povedať aj Palermo, ktorý uštedril aj poznámku MOMOVI.

 

 

AUTOR ČLÁNKU: @palobalko

Komentáre

Odporúčame