ČlánkyRAPRnB

Nemecko má svoju Nicki Minaj! Vylepšená Shirin David šliape na krk všetkým rapperkám

Či sú ženy v rape šikovnejšie, ako ich polovičky. dnes riešiť nebudeme. Na to my odborníci nie sme. Ale dozvieš sa o sexi Mníchovčanke, ktorá ľúbi umelé…vylepšováky.

Shirin David

Nemecká diva ochutnala  koláč úspechu už ako youtuberka. Točením komických videií si získala slušnú základňu na to, aby mohla odpáliť svoj sen. Nemecko ju spoznalo ako členku poroty Superstar.

View this post on Instagram

LEBT BERLIN NOCH? #blingwithshirin

A post shared by Shirin David (@shirindavid) on

Kontrast silného new soundu líznutý klasickými ulicovými bicími jej dáva slušný základ na úspech. Jej prejav je iný, prechádza z arogantných flowow až do odduševnených vokálových pasáží. Takýto nabitý arzenál priniesla v debutovej skladbe Orbit.

Vytiahnuť eso z rukáva sa rozhodla ako správna kráska. Krv a mlieko plus veľa plastu, to je to, čo robí túto ženu špeciálnou a tak trochu (dosť) umelou, ale to už uznaj sám. Krása  však nie je všetko , čím táto žena disponuje. Vie sa totiž predať a  aj zlá reklama je reklama. Preto je Shirin v Nemeckú nenávidená a milovaná zároveň. Niektorí jej totiž nevedia prísť na meno za mnohé  plastické vylepšenia,  ktoré podstúpila.

Druhý singel Gib ihm ale uvaril všetkých. Vytunovaná barbie sa totiž  nahodila do ružového latexu a aj tie naj chladnejšie srdcia zmäkli, možno teda aj niečo stvrdlo,  keď zaspievala práve tento track s kontroverzným názvom Daj mu.  Okrem toho, že sa je ponuky hrnú zo všetkých strán,  absolútne zlomila rekordy predajov doterajších ženských reperiek, ktoré existujú.

Táto rapperka áa veľkú podporu nemeckej repovej scény. Ja sa pri pohľade na ňu ani nečudujem. A čo si myslíš ty? Daj nám vedieť do komentára.

 

 

Komentáre

Odporúčame