ČlánkyMetalPOP

Daj si top 10 trackov, ktoré ťa nakopnú k sexu

Neviem, koľko z vás tu má romantiku zapísanú v DNA, ale v mojej sa teda veľmi nenachádza. Pri pokuse môjho ex o navodenie romantickej atmošky v posteli zamilovaným songom, som ho vysmiala. A pf, keby len vysmiala…ja som sa tak strašne začala u*ebávať, že keď si teraz na to spomeniem, príde mi ho aj ľúto chudáka. Vlastne som jeho ideu s hudbou nezavrhla, len som ho z nejakého uspávajúceho songu presmerovala na metal (šok šok).

Dobre, ale teraz sa nebudem hrať na skalu a položím ruku na srdce. Počas niekoľkých, krásnych mesiacov sa aj zo mňa stala mäkota, ktorá pri tom mala zapnutý noťas so stále tým istým playlistom a pozor, nebol to metal. Bol to hlas jedinečnej ženy, LP. Úplne subjektívne by som vám teraz poradila, aby ste si zapli youtubko a pustili s opakovaním hocijaký album tejto speváčky, ale to by bolo príliš podľa môjho vkusu, ktorý vo mne ostal z daného obdobia. Tak som si pre vás pripravila opäť taký mix songov, s ktorými určite hocikedy počas dňa uspejete.

1. Awolnation – Sail

Keby som mala niečim začať, tak toto mi príde ako najvhodnejšia alternatíva. Sail začína takým spôsobom, že človek ani nevie, čo má čakať a aký hudobný štýl mu z toho ide. Na žáner alebo štýl sa teraz všetci vykašlime. Tu stačí len počúvať tie stupňujúce sa tóny a mocný hlas. Skúste zavrieť oči a fantazírovať.

2. Cradle Of Filth – Temptation

Naozaj ma nikto nesúďte a nemyslite si o mne nič choré alebo myslite, to je fuk. Aj tak vám toto musím odporučiť. Lebo ak máte niekto problém s prúdením krvi, tak toto vám ju zaručene rozbehne správnym smerom. Proste mi verte, že táto vec neskutočne nabudí.

3. Christina Perri – A Thousand Years

Nemala by som to hovoriť, ale toto je presne ten song, na ktorom som sa pri bývalom strašne pobavila. A prečo ho sem teda dávam? Pretože, keď som tú pesničku niekoľkým ženám spomenula, boli úplne roztopené. Pre mňa nechápačka, ale snáď niekomu pomôže.

4. LP – When We’re High

A konečne prišiel rad na to moje. Zdá sa vám to divné? V pohode, ja som divná, ale keď si len na sekundu spomeniem, čo dokáže jej hlas a rytmus tohto songu robiť, tak mi to vôbec neprekáža. A možno sem ešte nejakú od LP hodím.

5. Kongos – Come With Me Now

Keby mi toto niekto zaspieva pod oknom, tak idem hneď. Tento song má na mňa úplne rovnaký vplyv ako Sail. A ak ste si predstavovali skôr niečo pomalé, tak poviem iba toľkoto: chcete byť pri tom pomalí?

6. Lady Gaga & Bradley Cooper – Shallow

Ako som písala vyššie, že by som vám odporučila pustiť si album od LP a nastaviť opakovanie…pri tomto songu by sa to tiež hodilo, môžete mi veriť. Minimálne keby sa vám počas toho zopakuje 2x, bol by to ideál.

7. Pink – Just Give Me a Reason 

Myslíte si, že sa do tohto playlistu hodí Pink? Pamätajte, že Pink sa hodí vždy a všade! Ja by som si vedela predstaviť od nej niečo ako „So What“ alebo „Secrets“, ale myslím, že pre vaše polovičky bude naj niečo jemnejšie.

8. Katy Perry – The One That Got Away

Osobne Katu nemusím, ale tento jej track sa mi sem proste hodí. Nemusí to byť vždy len o pomalej hudbe a zamilovanom texte. Občas stačí len daná emócia zo songu a na všetko ostatné sa vykašľať.

9. Rihanna & Mikky Ekko – Stay

A tak, ja som na záver asi trošku zmäkla, keď sem hádžem Stay. A veď čo, mne sa tento song páči a pasuje mi tu.

10. LP – Recovery

Hovorila som, že sa k nej ešte vrátim. Veď ale uznajte…ten moment, keď vedľa niekoho v pokoji ležíte po odmakanom výkone a toto vám tam na záver hrá, veď to je viac než úžasné. Alebo som viac precitlivená, ako si myslím…

Ak máte z môjho playlistu zmiešané pocity, tak nie ste sami. Ja som sa teraz úplne zamyslela, či ma viac nabudil alebo rozcítil. Lenže ja žena sa stále môžem schovávať za „ženskú precitlivenosť“, ale ak rozcítil aj chlapov, tak potom tam nebude všetko ok.

 

Autor: https://www.instagram.com/simka_rumka/

 

 

Komentáre

Odporúčame