ČlánkyEventy

Idem, riešim! Festival HIP HOP ŽIJE bude moderovať aj GIZKA OŇOVÁ

Len pár dní dozadu som sa tu opúšťala, ako veľmi sa teším na ďalší ročník HIP HOP ŽIJE a je mi jasné, že nie som jediná, ktorá odpočítava posledné dni od zahájenia festivalovej sezóny. Informovali sme ťa o tom, kto vystúpi, kto bude rozbíjať stage, predstavili sme ti headlinerov. Ver mi však, že to ešte ani z ďaleka nie je koniec. Mám totiž horúcu novinku, ktorá ti zrejme odstrelí dekel. Takže, pokojne sa usaď, chvíľu nič nepi, zhlboka sa nadýchni.

Neviem, či ti to totiž celkom dochádza, ale my ešte stále nevieme meno moderátora, ktorý bude celú atmošku svojou prítomnosťou hajpovať. Bude to starý dobrý Osťo? Prijal pozvanie najlepší rečník všetkých čias, Andrej Danko? Nie. Aj keď druhý menovaný by nás zaručene dobre pobavil. Tento rok bude HIP HOP ŽIJE naozaj exkluzívnym zážitkom. Majk zoberie do ruky sama GIZKA OŇOVÁ. Áno, je to šokantné, ale sama televízna svokra, najnovšie aj vlogerka/blogerka/žena činu/tvár Tatra banky,  ktorá sa nebojí sociálnych sietí, vystúpi pred davom a uvedie jednu špeci kapelu. Akú? To nám napíš ty do komentára! A nezabudni sledovať @gizkariesi na Instagrame a dať je subscribe na YouTube, ak chceš vidieť jej cestu z letnej kuchyne na stejdž Hip Hop žije.

Teta Gizka sa nebojí ničoho! Toho dôkazom je fakt, že sa rozhodla zhodiť so seba zásteru, vykašlať sa na segedín a posledný júnový víkend si užije ako jedna mladica, s nami! Ak si teda doteraz váhal, či ideš-riešiš, myslím, že je rozhodnuté. Inak, ak náhodou nemáš na lupene, mám pre teba nápad:Tatra banka sa rozhodla, že bude bude davat študentom pri založení účtu 30 EUR Neviem, kedy ti naposledy dal niekto niečo len tak, z čistej lásky,  ale ak chceš vyberať peniaze bez karty, mať v mobile coolovú apku, nemáš nad čím rozmýšľať. Stačí ti jediný klik SEM. A keby ti bolo málo, tých 30 € si môžeš pošetriť na „občerstvenie“ a lístky na Hip Hop žije vyhrať v súťaži s Osťom na youtube kanáli @gizkariesi.

Tak čo, vidíme sa pri bare?

Komentáre

Odporúčame