NewsPOP

Miley Cyrus už nevie čo so sebou. Najnovšie sa rozhodla predávať kondómy

Miley Cyrus je svetová star, ktorá ma už asi nikdy nemôže prekvapiť. Je pravda, že je skvelá speváčka a dokonca aj herečka. K svojej sláve prišla už skorom veku, kedy ju obsadili do rolí v Disneyho svete. Tam ukázala svoj spevácky a herecký talent.

View this post on Instagram

SHE IS COMING 5/31

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Táto dievčina je však totálne neriadenou strelou. Videli ste už niekedy aspoň pár minút zo záznamu jej koncertov? Ja áno a stačilo mi…To, že je Miley idolom hlavne mladých dievčat je síce pekné, ale to, že má potrebu masturbovať na koncerte pred publikom už celkom nie. Ako som ju tak jeden čas pozorovala, bola ako utrhnutá z reťaze. Určite jej v tom pomáhali kvalitné drogy, ktoré do seba dávala a vôbec sa tým netajila.

Ako tak ju skrotil jej fešný mužík, Liam Hemsworth. Tak ale povedzme si úprimne ženy, čo by sme my za takého muža dali, že.

Miley po novom baví svet nielen so svojím songom „Nothing Breaks Like a Heart“, na ktorom sa úspešne podieľal aj Mark Ronson, ale aj ponukou predaja kondómov. V tomto prípade nejde o to, že sa snaží byť zaujímavá a vôbec jej to nejde. Miley jednoducho klesol predaj jej nového albumu „She Is Coming“ tak závratnou rýchlosťou, že siahla po zúfalom pokuse svoj predaj zvýšiť. Tak prečo nehodiť k albumu napríklad kondóm, na ktorom je uverejnené jej falošné číslo a názov albumu, však? Miley má jednoducho vždy zaujímavé nápady.

Komentáre

Odporúčame