KLIPPOP

Vokálna skupina FOR YOU vydala videoklip ku skladbe s názvom Happy Chill

For You predstavuje novú autorskú skladbu Happy Chill a zároveň aj nové textové video. Po formáte textového videa siahla skupina prvýkrát. Vokálna skupina neustále skúša nové štýly a pomaly búra presvedčenie, že bez hudobných nástrojov sa dajú spievať iba klasické skladby. Pomalá elektronická tanečná hudba v acapella štýle je niečo, čo tu ešte nebolo.

Každý z nás má predstavu svojho ideálneho dňa. Jedna z týchto predstáv sa skrýva aj v texte piesne Happy Chill. Ranné vstávanie, plánovanie dňa s cieľom čo najviac si užiť. S hudobným nápadom prišiel beatboxer skupiny Emil „Esso“ Smoliga, text napísal Andrej Mann a na aranži a celkovom znení skladby sa podieľali všetci členovia zoskupenia. O textové video sa postaral Kubo „Točič“
Chochula.

Vokálnu skupinu For You nie je potrebné zvlášť predstavovať. Poznáte ich aj vďaka spolupráci so Simou Martausovou, pri ktorej vznikla skladba a videoklip s názvom Nenahraditeľná. Známi sú aj úpravou aktuálnych svetových hitov do acapella štýlu, nepoužívajú nástroje, iba hlasy. Mnohé z týchto hitov spracovali aj v podobe videoklipov, ktoré si môžete pozrieť na ich kanáli YouTube.
V súčasnosti sa venujú autorskej tvorbe. Začiatkom mája 2019 vydali vlastnú skladbu Tieň.

Komentáre

Odporúčame