News

Irit ti odkazuje, že to chce čas. Najprv žer filé, potom kaviar

Určite registruješ, že novými rappermi sa to na našej scéne poriadne hemží. O talente niektorých sa síce dá polemizovať, ale veď, nech si robí každý, čo chce. Je super postaviť sa z tej lenivej rite a produkovať niečo, čo ťa baví a má to potenciál baviť aj viacerých. Nebudem ťa tu ale vychovávať, nemaj boja. Chcem ti len ukázať šikovníka, ktorý sa rozhodol robiť hudbu a celkom mu to ide!

Irit je chalan z Popradu, ktorý si za pomerne  krátku dobu našiel svoju fanúšikovskú základňu a  každý nový track & vizuál má celkom pekný hype.  Na konte má spolupráce s Adissom či Hoodinim a práve druhý spomenutý stojí za produkciou aj dosiaľ poslednej veci s názvom Chce to čas.

„Všetci máme nejakú svoju cestu, pre niektorých je viac, pre niektorých menej kľukatá. Nič však nemení na tom, že každý jeden z nás si musí prejsť situáciami, ktoré nás vyfackajú viac než prísny otec. Dôležité však je stále pevne stáť a celé to brať ako školu,pretože časom to všetko prejde a koniec koncov to možno aj oceníme. „

Poď si dať nový track a nezabudni nám v komentári napísať, ako sa ti páčil!

Komentáre

Odporúčame