News

Radikal Chef a Dymer sú skutoční vikingovia zo severu! Poď si dať nový song a vyhraj album Freeride3

O nových trackoch šéfkuchára Radikala ťa zvykneme pravidelne informovať. Okrem lásky ti tak posielame aj hudbu lahodiacu tvojim ušiskám a dnes sme sa rozhodli tvoju smutnú dušu potešiť dvojnásobne.

Určite si zachytil, že Radikalov album Freeride3 žne úspech za úspechom a dosť sa špekuluje o tom, že práve tento počin sa môže stať najlepším albumom roka. Či to tak bude uvidíme, zatiaľ si môžeme do sýtosti vychutnať jednotlivé tracky s fajnovými vizuálmi, ktoré sa k nám postupne dostávajú.

Len tento štvrtok sa na svetlo sveta dostal klipík k tracku Valhalla na feate s Dymerom a ja ti garantujem, že túto vec si budeš spievať dookola!

No a najlepšie na záver. Keďže chceš počúvať dobrú hudbu, zaslúžiš si dobrú hudbu. To dáva logiku. Tak tu teda pre teba máme súťaž. Napíš do komentára, z ktorého sídliska Šéfkuchár pochádza. O týždeň vyžrebujeme jedného z vás, ktorému pošleme tento peckový album a Radikal ti ho dokonca osobne podpíše. To chceš kamoš, to chceš! Žrebujeme budúcu sobotu, veľa šťastia!

 

Nicolas Folk GRATULUJEME!

Napíš na Kata@rukahore.sk a pošleme ti zbesilý album Freeride3!

Komentáre

Odporúčame