NewsFOLKPOP

Martin Jakubec ešte stále nevie ako zaujať. Tento raz to schytala Celeste Buckingham

Možno si aj ty vravíš, že tomuto človeku by sme už nemali venovať žiadnu pozornosť. Asi to naozaj bude pravda, a preto by sme radi túto trápnu situáciu prezentovali ako jedny z posledných informácií o tomto človeku od nás. Následne odíde veľmi vítane do zabudnutia. Či už je takéto „haló“ okolo osoby Martina Jakubca jeho zámerom alebo nie, niektoré veci sa jednoducho nerobia a pri neschopnosti zaujať kvalitou, treba to urobiť inak.

Rozhodol sa totiž po rozchode obľúbenej slovenskej speváčky Celeste Buckingham s jej doterajším priateľom, podnikateľom Alešom Mlátilíkom, do celej veci vstúpiť ako nikým nepozvaný hosť. Nielenže mal potrebu hodnotiť ich súkromie a osobný vzťah, dovolil si i prirovnávať sa k tomu a obracať pozornosť k vlastnému mediálnemu fiasku s Božankou. Pri nej vyjadroval rozhorčenie nad urážkami verejnosti… a teraz sám odporné narážky vypúšťa von a to celkom bez hanby.

View this post on Instagram

Speváčka Celeste Buckingham (24) tvorila od minulého roka pár s českým podnikateľom Alešom Mlátilíkom (42), ktorého diváci poznajú hlavne z markizáckeho Telerána. Ruka v ruke sa ako zamilované holubičky objavovali aj na spoločenských akciách a brunetka bola zaľúbená až po uši. Žiaľ, ani tento vzťah jej však nevydržal. Aleš sa inšpiroval zrejme mnou. Tak isto som to urobil aj ja s Božankou. Nie len ženy púšťajú k vode chlapov, ale novým trendom je práve opak. Takže rada do života pre mužov: nikdy si neberte mladé teliatko. Tobóž takýto kombajn, ak ste vy sám tenký klások. Inak kľudne by sa mohla táto Celéste premenovať na Celestínske cesto na rezance. Ona a 24? Vypadá ako 50 ročná tetka po 4 vynosených deťoch. Takže Alešovi sa nečudujem. To pri nej už aj Božanka môže povedať že má 24 ?‍♂️? #celeste #celestebackingham #buckinghampalace #celestine #rezance #cesto #kombajn #spevacka #rozchod #rozvod #spravnavolba #mladabozanka @plusjedenden @di_dijanka

A post shared by Ⓜ️artin Jakubec Official®️ (@martinjakubec_official) on

Tu vyššie môžeš vidieť zmysluplný príspevok spred pár dní. Priživovať sa na rozchode pre teba cudzích ľudí je všeobecne slušne povedané z cesty, topiaci sa však i slamky chytá a pre pár stoviek lajkov a humbuk na internete, sa to očividne oplatí. Pre krátke zhrnutie, vyhasínajúca hviezdička (kométka) slovenského wannabe showbiznisu, si na svoje konto pripísala ďalší diss. Pravdepodobne v snahe prekonať svojho rovnocenného súpera, ktorým je dobre známy rapper Roko SuperStars.

Celeste očividne vedie celkom sporiadaný a spokojný život, pretože na takúto úbohosť sa vyjadriť nepotrebuje. Ako však sama píše, tu môžeme v názornom príklade vidieť rozdiel medzi správaním muža a chlapca. Alebo príklad toho, keď sa k tebe tvoj expartner správa lepšie než ktokoľvek iný a nebojí sa zastať si dôležitého človeka vo svojom živote.

Spomínaný pán podnikateľ Aleš sa totižto pod daný príspevok vyjadril, no Jakubec jeho trefné (a vtipné) vyjadrenie nezniesol a vymazal. My ti ho však z Alešovho IG profilu prinášame v plnom znení. Kedy sa táto trápna komédia skončí? Zatipuj si v komentároch!

@stanley_fantasyart

 

 

 

 

 

Komentáre

Odporúčame