NewsEventyHIP-HOP

Príď si vychutnať dvojicu Supa & Engerer, ktorá ti ponúkne unplugged vystúpenie úplne LIVE.

Si fanúšikom skupiny Moja Reč? Máš rád „živú“ hudbu? Gitaru? Tak potom by si nemal chýbať na akcii v Bratislave, konkrétne v klube HPK HOPKIRK Club. Jozef Engerer spoločne so Supom chystajú koncert na terase. Príď si vychutnať túto dvojicu, ktorá ti ponúkne unplugged vystúpenie úplne LIVE.

KDE BUDE KONCERT?HPK HOPKIRK Club, Karpatská 2, Bratislava 81105 – MAPA, bližšie informácie o klube a udalosti nájdeš aj na Facebook-ovej udalosti TU.                                                  O KOĽKEJ A KEDY?21. júna 2019, 15:00 piatoček, takže víkend začneš pri živej, prirodzenej hudbe, čo viac..

Chalani sa chystajú priniesť fanúšikom okrem unplugged verzie trackov, tvorbu z albumov Čierne dni, Biele noci od Supu a nejaké tracky z albumov Moja Reč. Vypočuť si teda budeš môcť aj staršie hudby, ktoré boli vytvorené ešte s Delikom. Aby nebolo málo, tak chalani vystúpia priamo na terase takže o super atmosféru máš postarané a na tejto akcii by fanúšik Supu, Jozefa a MR nemal chýbať.

A keďže vieme, že fanúšikom MR to stále nebude stačiť, tak SUPU si môžeš prísť vypočuť ešte aj na festivale HIP-HOP ŽIJE 2019 – Zlaté Piesky. O tomto podujatí si ale ešte budeš môcť prečítať viac, keď Vám prinesieme bližšie informácie o programe.

 

AUTOR ČLÁNKU: @palobalko

Komentáre

Odporúčame