NewsPOP

Sima ti servíruje obľúbené Shallow, ktoré ťa rozcíti

Cover songy sú úplne bežnou vecou. Občas cover naspievajú obyčajní ľudkovia so super hlasom a občas sa do toho pustia aj speváci, ktorí si takto požičajú niekoho hit. Veľakrát som počula cover, ktorý bol zaujímavejší ako originálna verzia, ale prespievať famózny song Shallow chcelo naozaj poriadnu dávku odvahy.

Mladá speváčka Sima a obľúbený spevák Juraj Zaujec spolu naspievali cover na túto pesničku, ktorú mám v sebe vyrytú na milión spôsobov a mám milión dôvodov na to, prečo ju milujem. Zhodou okolností som Simu počula naživo spievať v sobotu na jednej akcií, takže som vedela, že hlasom určite nesklame. Síce som zachytila len hip-hopové songy, ktoré si všetci neskutočne užívali, no musím povedať, že táto jemná verzia hlasu jej tiež veľmi pristane. Jurkovi tiež sadla Bradleyho sloha a s gitarou v ruke mu to pasovalo ešte viac. Čeknite si sami nový cover od našich skvelých spevákov. Veľmi by ma zaujímalo, ako sa táto verzia páči vám.

Sima a Juraj, síce je Shallow moja srdcovka a hlas Lady Gagy je absolútne neprekonateľný, spravili ste kus dobrej roboty a za to vám patrí klobúk dole.

Komentáre

Odporúčame