EDMKLIP

Zlomené srdce? Tento song vás vylieči a už nikdy nebudete nešťastní

Slovenský producent Dinelo predstavil nový klip k novinke Without You. Je to čistá “Amerika”!

Kde zlyhalo srdce, prichádza Dinelo! Nový song ťa vystrelí zo stoličky. Slovensko je národ plný šikovných ľudí. Potvrdzuje to aj ďalší vydarený song mladého hudobného producenta, skladateľa a dídžeja menom Dinelo. Jeho piesne určite poznáte z popredných rebríčkov slovenských rádií. Za sebou má spoluprácu s rôznymi zahraničnými aj tunajšími hudobníkmi, medzi jeho najúspešnejšiu skladbu patrí “Leave me now” s talentovanou speváčkou a herečkou Veronikou Strapkovou.

Mohlo by sa zdať, že Dinelo sa minul povolaniu. Pokojne by sa totiž uživil aj ako terapeut a liečiteľ zlomených duší. Po dance-popových lovesongoch prichádza s novinkou “Without you”, ktorý opäť dvíha zo stoličiek a hojí srdcia rozídených. Na prvý pohľad “opúšťačka” je síce o nešťastnom vzťahu, ukazuje však, ako nabrať odvahu a ísť vlastnou cestou bez trápenia a hádok: „Veľmi rád vo svojich skladbách zanechávam aj nejakú pridanú hodnotu – či hudobnú, alebo práve tú textovú. V tejto skladbe chcem ukázať práve to, že ak niekto prežíva nešťastný vzťah a nie je v ňom šťastný, mal by ho „pustiť“ a zostať radšej sám. Život je len jeden a nemali by sme strácať čas nad vecami, ktoré už nedávajú zmysel.”

Aj tentokrát obsadenie klipu nenechal na náhodu a do nového videa si privzal blogerku a influencerku Lindu Babušík Adamčíkovú, ktorú mnohí poznajú z insta-účtu @lapkinn: „Hudba je pre mňa do istej miery liek, keďže už neraz mi pomohla v ťažkých chvíľach. Preto som veľmi rada, že som si mohla zahrať vo videoklipe pre Dinela k jeho piesni s krásnym textom a chytľavou melódiou. Verím, že tento song pomôže vyliečiť nejedno zlomené srdce.“

Aj keď je Linda šťastne vydatá, vo videoklipe si zahrala dievča po rozchode, ktoré chce skončiť so svojim trápením z nešťastného vzťahu. Vo videoklipe, ktorý nakrútil Peťo Krbaťa, Linda prechádza cez uličku v Košiciach v spomalenom zábere, kde aj napriek nešťastnému textu melódia dodáva piesni letný veselý náboj.

Komentáre

Odporúčame