KLIPNewsHIP-HOPVideo

Prvá Hiphopová spolupráca s Maďarskom, EGO a PETER PANN s novým klipom HOLA

Historicky prvá spolupráca medzi interpretmi Slovenskej a Maďarskej hiphopovej scény prichádza. Jedná sa o singel, v ktorom máme z našej krajiny dvojčlenné zastúpenie a to konkrétne Michal EGO Straka a Peter Pann. Z Maďarskej strany môžete v klipe počuť a vidieť HRFlow s Hercegom.

Aby nebolo málo, tak singel vydávajú rovno aj s videoklipom. O videovizualizáciu sa v tejto spolupráci postarali Slováci. Menovite je to Michal Nemtuda, Boris Beharka, Miro Kordiak a teda ako tým – A TEAM PRODUCTION. Tvorbu od týchto chalanov si mohol vidieť napríklad v trackoch ako DMS – Nemám čas alebo 10 minút slávy s DMS a Nerieš, ktorý má dnes už cez 11 miliónov views. Na 5-6 miliónovú krajinu slušné.

Singel má celkom melodickú a tanečnú hudbu, o čom ťa presvedčia aj slečny z VIVAS DANCE GROUP. Dosť už bolo asi omáčiek, či s tebou tento singel zahýbe, či sa stane hitom tohto leta a či má klip znova špičkovú úroveň, sa presvedč sám, nech sa páči.

BONUS: Vďaka EGOVI a jeho instagramu, vieme potvrdiť, že na albume KONTRAFAKT sa už pracuje a tak sa týmto singlom skús naladiť na jeho tvorbu.

 

AUTOR ČLÁNKU: @palobalko

Komentáre

Odporúčame