Články

Obohraté Despacito? U*ebanejší cover ste ešte nepočuli

Ja viem, že som občas zabrzdená a niektoré veci sa ku mne dostanú neskôr, ale keď som toto včera započula, takmer som neodbočila na výjazd z diaľnice a dostala som kŕč do úst (zo smiechu samozrejme). Moja veľká sestra si neuvedomila, aký záchvat smiechu dostanem po tom, čo mi pustila najsamlepšie video od Števa Martinoviča.

View this post on Instagram

Niektoré kolegyne si nedajú pokoj #shooting #vsmu

A post shared by Števo Martinovič (@stevomartinovic) on

Nie je to žiadna novinka a už dobrý mesiac sa na tom môžete mocne baviť a Števa taktiež všetci určite poznáte. Je to skvelý herec a podľa mňa jeden z najlepších zabávačov, akých na Slovensku máme. Števko, ja mám stále pred očami tvoju filmovú scénu, kde si eroticky krútiš pramienok vlasov a pýtaš sa pocestných, či sú pokrstení. Akože, dovi dopo naozaj. A toto, čo si vymyslel ako cover na Despacito ma úplne zabilo.

Nejdem dávať odkaz na Despacito, aby ste si mohli pripomenúť ten otravný song, lebo to by som si musela pripomenúť, aký strašný, hudobný červ to je a celý deň by som ho mala v ušiach, a to naozaj nepotrebujem. Vďaka Bohu za to, že už dávno skončilo obdobie, kedy v rádiu púšťali Despacito približne 450x do dňa.

Luis Fonsi sa môže skovať pred cover verziou tohto songu, ktorou Števko tak brutálne zabil. Dúfam, že sa všetci pobavíte rovnako, ako aj ja.

Komentáre

Odporúčame