KLIPNewsPOP

Multitalentovaný Dávid Bílek posiela nový song. A kto to vlastne je?

Keď si zoberiem, kam to v tomto veku dotiahol Dávid Bílek, tak by sa jeho rovesníci mali nad sebou seriózne zamyslieť. Tento mladý zázrak má len 22 rokov a už teraz je z neho fenomenálny gitarista. Absolvoval Konzervatórium Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici a ku hre na gitaru ho priviedla jeho mamina. Na gitaru hrá už od siedmich rokov. Aj napriek svojmu mal sólové vystúpenie na koncerte veľkého symfonického orchestra v Bratislave pod vedením Braňa Kostku.

Pred šiestimi rokmi sa dokonca zúčastnil súťaže Česko Slovensko má talent. Keď Dávid pred porotou predviedol svoje umenie s gitarou, všetkým spadla sánka. Naozaj mu to s gitarou pristane po každej stránke a je s ňou zžitý.

Dávid najnovšie prišiel s veľmi zaujímavým songom „Blúdim“. Ak by som si jeho pesničku pustila pri večernej prechádzke a jediné svetlo by išlo z pouličných lámp, určite by som zablúdila aj ja. Je to brutálne príjemné počúvanie. Jeho hlas pôsobí nielen príjemne, ale aj spôsobom, ktorý človeka upokojí. Rozhodne stojí za vypočutie.

Komentáre

Odporúčame