NewsPOP

Madonna si na Eurovízií spravila poriadnu hanbu: Obľúbený song odškriekala

Trošku zmena po všetkých novinkách, ktoré sa na nás tieto mesiace valia a postarala sa o ňu žijúca legenda „Madonna“.  Madonna je popová diva, ktorú všetci poznáte, aj keby ste nechceli. Na svoj vek je ešte stále aktívna speváčka. Chcela som napísať, že jej hlas nie je vekom vôbec opotrebovaný a na pódiu stále žiari, ale to by nemohla spraviť taký prúser, ako spravila minulú sobotu.

Áno samozrejme, jedno očko musí ukazovať, aby sme náhodou nezabudli, do akej partie patrí. Neboj žienka, nezabúdame. No každopádne, minulú sobotu sa v izraelskom Tel Avive konalo finále súťaže Eurovízia (Eurovision Song Contest). Len pre info, vyhral ju Duncan Laurence, nejaký chlapík z Holandska (teraz nepodstatné). Na týchto akciách pochopiteľne nesmú chýbať mega hviezdy, lebo sledovanosť nepustí že. V Eurovízií si na záver súťaže pozvali (ne)stárnucu hviezdu Madonnu.

Počas večera odspievala kultový song z roku 1989 Like a Prayer a nový singel Future s raperom Quavom. Teda, odspievala je veľmi silné a nepresné slovo. Ako predstavenie to začalo super, kostýmy, tanečníci, Madonna v čudnom habite, taká koncertová klasika. Problém bohužiaľ nastal, keď táto speváčka otvorila ústa a vydala zo seba prvé tóny. Mne osobne za ňu ostalo trápne, nechcem si predstaviť, ako trápne bolo jej. A vlastne možno ani nebolo, veď zhrabnúť za pár minutiek krákania rovný milión dolárov, taká hanba sa oplatí.

Keď sa nad tým zamyslím, asi jej nebolo všetko jedno, keďže táto diva vypustila von upravenú verziu toho, čo naživo predviedla. Pustite si ako „zahviezdila“ so svojím hlasom.

Na toto nepotrebujete byť hudobníkom, ani mať nijako špeciálne vyvinutý hudobný sluch. Jednoducho to pokašľala na plnej čiare.

 

Komentáre

Odporúčame