EventyHIP-HOP

Gleb si zbalí svoj gauč na Red Bull káru Saurus a príde rozbiť stage s novým albumom aj do tvojho mesta

Povedzte mi, kam na takéto nápady chodia. Sotva spracujem jednu novinku alebo udalosť a už je tu infoška o ďalšej. A toto, je že aký mega nápad. Teraz s ním prišiel Gleb v spolupráci s Red Bullom.

Gleb Veselov, ktorého poznáte pod menom GLEB, je slovenský interpret s ruským pôvodom. Jeho tvorba je predovšetkým inšpirovaná kultúrou Veľkej Británie a teda sám seba nezaraďuje medzi klasických, slovenských raperov (niet divu).

Ako Gleb tvrdí, rapovať začínal už v trinástich rokoch a neskôr začal tvoriť do drum’n’bassových beatov. Jeho prvým, vydaným dielom je Bombaklad mixtape z roku 2009. Neskôr vydal aj ďalšie zbierky ako Kaša tape či Jaký shit, ktorý sa začína žánrom viac podobať na dnešnú dobu. Tentokrát prichádza Gleb so svojou novinkou „Gauč Storytelling“. Tento album bude prezentovaný originálnym spôsobom. Gleb si zbalí svoj gauč na Red Bull káru Saurus a príde rozbiť stage aj do tvojho mesta. Táto mega akcia bude zadarmiko a bude hneď v niekoľkých mestách:

  • KOŠICE – 5.6.

  • BANSKÁ BYSTRICA – 6.6.

  • ŽILINA – 19.6.

  • NITRA – 20.6.

Presné infošky o konkrétnych miestach a čase čekuj vždy v deň koncertu na facebooku Red Bull Music. Gleb so Saurusom sa na teba budú tešiť.

Komentáre

Odporúčame