KLIPNewsRAP

Toto proste chceš počuť: Kali predstavuje nový a mega nabitý track

Ľudia, nejdem hrať formy a hrať sa na odborníka slovenského rapu…teda vôbec nejakého rapu. Ale ak niekoho v tomto hudobnom žánri veľmi dobre poznám, tak je to práve tento mocný pán, Kali. Jeho songy mi púšťal ešte môj prvý frajer, ale to bolo veľmi dávno. Z toho vyplýva aj to, že Kali je na slovenskej scéne už veľmi dlhý čas. A dobre tak.

View this post on Instagram

Pekná momentka 🔥🔥🔥 @dezertkalimusic

A post shared by Kali Records Official (@kali_records_official) on

Je naozaj výborným, slovenským raperom. Kali, tvoj hlas ma baví aj vtedy, keď len rozprávaš v show The Voice. Pre mňa máš mega počúvateľný hlas. Ja najviac žeriem tvoje texty a nielen ja, ale aj väčšina ľudí, ktorí chodia po uliciach a púšťajú si z malých reprákov tvoje songy (často sa s tým stretávam) alebo citujú texty z tvojich piesní na internetoch.

Áno áno, presne tu ťa žeriem tiež.

Som si istá, že väčšina z vás je taktiež do Kaliho svojim spôsobom „zbláznená“ (aj vy chalani) a teda máte určite jeho tracky poriadne napočúvané a stiahnuté vo fónoch. Takže si teraz pripravte miesto v mobile aj v uchu, lebo Kali prišiel s ďalšou náložou. Song „Ja sa na tom bavím“ pobaví každé, počúvajúce ucho a klip pobaví aj vaše oči.

Indžojnite si to.

Komentáre

Odporúčame