News

Už mi lásko není 20 let: Božský Kája flexil ako God

Včera sa v Prahe udiala veľmi interesantná vec. Konkrétne v O2 aréne, kde koncertoval Leoš Mareš, ten je asi najznámejší, český moderátor a tento rok sa opäť vrátil so svojou show do O2 arény. Minulý rok schytal Leoš obrovský úspech, a to v pohode dvoch vypredaných koncertov. Takže, tento rok to skúsil zas. Veď ako sa hovorí, do tretice všetko dobré.

Asi by sme mali Leoša pochváliť za jeho odvahu, keďže (ne)spevák si ide koncertovať. Ale koncerty mali mega úspech, a to hlavne kvôli jeho show. Ako mu vôbec niečo také napadlo? Jednoducho! Chalanko prestal mať moderátorské kšefty v telke. Myslím tie veľké, ako X-Factor, Superstar a pod. Jeho myšlienka koncertov sa zrodila práve na menších akciách, kde moderoval. Na záver týchto podujatí hodil svoj song, čiže trojminútové spestrenie programu. Takže tu sa mu nejako zrodila tá, vtipná idea jeho vlastné koncertu.

No a povedzme si úprimne, Leoško sa týmto poriadne vyšvihol. Jeho koncert mal skvelé ohlasy aj tento rok.

Na pódium nestál samozrejme sám, pozval si niekoľko zaujímavých hostí, ktorí mali jeho program oživiť. Teraz však budem hovoriť za všetkých, keď poviem, že najväčšou perlou celého koncertu bol Kája. Áno, špeciálnym hosťom bol naozaj Karel Gott a teda poviem vám, že Kája na tomto koncerte omladol minimálne o 10 rokov. Veď kuknite sami, do čoho ho navliekli.

Božský Karel zazářil na koncertu Leoše Mareše v @o2arenapraha 🔥 jak hodnotíte jeho včerejší outfit vy? Napište do komentáře od 1 do 10

Uverejnil používateľ TicketPortal CZ Sobota 18. mája 2019

Božský Kája opäť božsky zažiaril v každom smere a bol jedinečným spestrením tejto veľkolepej akcie. Mám pocit, že Kájova prítomnosť mala lepší ohlas, ako samotný koncert. Uznajte, že mal brutálnu formu.

 

Komentáre

Odporúčame