KLIPNews

Šefkuchár Radikal v novom tracku odkazuje: Tvoji raperi dnes robia to, čo ja na Freeride1

Nebudeme si nič hovoriť, ale tento rok je na nové albumy celkom silný a na jeho konci asi len ťažko vyberieme jeden absolútny strop všetkých stropov. Karty poriadne zamiešal aj Radikal Chef, ktorý namiešal fajnový, v poradí tretí album Freeride  a ten sa teší obrovskému úspechu. Na všetkých aj nemožných hudobných platformách zožal úspech a ja ti skromne odporúčam si ho vypočuť. 

Od spustenia predaja albumu prešlo síce ešte len niekoľko dní, Radikal ho však postupne servíruje v plnej kráse aj s vkusnými klipmi. 

Po vizuáloch k trackom „Čo nám môžu?“ na feate s  Dymerom  či 10:00 Check out  feat Maniak, je tu dnes ďalšia nádielka, tentoraz v podobe klipu k bonusovému tracku Šefkuchár Bars, kde posiela fejkovým ľuďom a lacným raperom  jasný odkaz. O produkciu sa postaral Dokkeytino a o vizuál sa postaral Patrik Soldan. Na kanály FCKTHEM teda pribudla ďalšia šmakocinka.

 

Ak ho náhodou ešte nemáš objednaný, nebuď tragéd a podpor dobrú hudbu. Klikni sem alebo sem. Nezabudni mi dať do komentára vedieť, či sa ti Radikalov Freeride3, páči.

Komentáre

Odporúčame