ČlánkyPOP

Hviezdičky, ktoré si maniermi pekne uleteli 2/2

Minulý týždeň som vám priniesla zopár pikošiek o svetových celebritách, ktoré musí každý z vás poznať (keď ich už poznám aj ja). Nešlo o tie bežné ohováračky typu kto, kde, s kým a aké má nové vlasy alebo, že si kúpila novú vilu za prachy, ktorými by nakŕmili krajiny tretieho sveta…Tieto kecy vám môže pravidelne písať niekto iný, ale ja nie. Keď už mám ohovárať známe hviezdičky, tak poriadne.

Mariah Carey

Pri tejto žienke som sa neskutočne pozastavila a chcela sa zamyslieť, potom si vravím, že je to úplne zbytočné, radšej nechám tak. Jasné Mariah je mega speváčka, má brutálny hlas o tom nič. Ale, čo táto osoba vie dávať, to je dosť. Keď vám niekto povie, že základom je mať rád samého seba, tak má určite pravdu, len tiež treba nájsť zlatú, strednú cestu, a to tejto kráske zjavne nikto nepovedal. Mariah je veľmi známa napríklad tým, že všade, kde sa ocitne, musí mať okolo seba dostatok veľkých zrkadiel. Ja by som jej na just dal všade tie, čo rozširujú a pomaly by som sledovala to narastajúce šialenstvo. Ale poďme zvesela ďalej. Na koncertoch musí mať špeciálny, toaletný papier. Túto požiadavku zabezpečuje špeciálna asistentka. Na jednom turné v Anglicku žiadala, aby boli všetky budovy okolo koncertných hál podsvietené jej obľúbenou farbou. Asi všetkých šokujem, je to ružová. Mňa najviac dostala požiadavka, ktorá sa týkala fitka. Mariah musí mať k dispozícií vlastné fitnesscentrum všade, kde sa nachádza. Túto požiadavku by som jej chápajúco odpustila, ja by som mala tiež najradšej fitko len pre seba. Ale či to vôbec dievčina využíva…nie, radšej sa zdržím komentára.

Katy Perry

Joj no, chcela by som na úvod začať tým, že Katy má mocný hlas, ktorý jej môže veľa spevákov a speváčok závidieť, ale budem vám klamať? No nebudem! Ja som ju kedysi neskutočne žrala a viete, kedy som prestala? Do toho osudného dňa, kedy v roku 2015 prišla na Slovensko koncertovať. Celá nahepená som stála pod pódiom so ségrou a počula som ju naživo „spievať“. A teda, zážitok to bol nezabudnuteľný. To, že sme dve a pol hodiny čakali, kým sa jej vôbec uráčilo prísť ma dosť štvalo už na úvod. Ale vravím si dobre, veď takých je všade dosť. Napríklad taká Nicki Minaj príde po piatich hodinách, a to len preto, aby oznámila, že spievať nebude, veď prečo nie. Katy teda prišla a zabékala asi 5 pesničiek. Zas nebudem klamať, neboli všetky odspievané zle, veď naživo zvládla asi len 1-2, ostatné odmakal playback. Takže Katuška ma o svojom speváckom talente presvedčila úplne hneď a stačilo mi naozaj. Aby som len nehejtovala jej slovenskú návštevu, show mala naozaj super. Na môj čierny vkus bola veľmi farebná, ale super. Práve u nás mala veľmi špecifické požiadavky. V izbe musela mať farebné pivonky, dve orchidey v kvetináči a presne osem voňavých uterákov. V šatni zase špeciálne, mäkké závesy v krémovej alebo ružovej farbe, dizajnové lampy a chladničku s presklennými dvierkami. Pravdepodobne jej tú izbu tak zariadili, že sa tam zdržala o dve a pol hodiny viac. Na jedlo je zrejme tiež náročná, pretože ju počas celého turné sprevádzala vlastná cateringová firma. Zaujímavosťou je tiež, že Katy má naraz až 20 zubných kefiek a prehnane dbá na ústnu hygienu. Zuby si čistí až šesťkrát denne. Možno čítala niekde na nete, že jej to pomôže na hlas a so zubmi to nemá nič spoločné.

Justin Timberlake

Justin je jeden z tých úspešných, amerických fešákov. Je nielen výborný spevák s obrovským množstvom hitov, ale má za sebou taktiež úspešnú, hereckú kariéru. Rovnako, ako aj jeho krásna ženuška Jessica Biel. Na prvý pohľad sa k sebe šiknú.

View this post on Instagram

We got a babysitter. #Emmys

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Zo všetkých instagramových fotiek by som povedala, že Justin musí byť pohodový týpek. Vždy vysmiaty v nejakej vtipnej póze alebo s fanúšikom po svojom boku. Opäť je realita niekde úplne inde. Kamkoľvek sa tento fešáčik vyberie, prenajíma si pre seba celé poschodie hotela. A veď dobre, má na to, tak prečo nie? Možno trpí paranojou a myslí si, že by každého zaujímal. Horšie je skôr jeho celkové správanie k personálu. Okrem toho má personál prísny zákaz prihovoriť sa mu, iba pokiaľ by horelo. A možno som si aj toto vysvetlila zle a má len veľmi rád pantomímu. Udivila ma jeho fóbia z bacilov. Pred jeho príchodom musia inštalatéri vymeniť filtre v klimatizácií a v jeho prítomnosti si nesmie nikto kýchnuť. Normálne, že?

Tu asi vo vzduchu cítil vírenie sa bacilov…

View this post on Instagram

I gotta get my own show.

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Beyoncé

Táto žena mi neskutočne pije krv už na prvý pohľad. Nejdem rozprávať o jej rozdvojenej osobnosti, ku ktorej sa hrdo hlási. Mimochodom druhú „polovicu“ seba oslovuje Sasha Fierce. Jej satanské praktiky tiež nejdem komentovať, lebo to je zbytočné. Jediné, čo jej uznávam, je hlas. Naozaj ho má ako bohyňa, len netreba zabúdať na to, že nie je jediná.

Ako si všímam, tak medzi klasické, hviezdne maniere patrí veľký stôl s bielym obrusom na catering, Beyoncé nebude pochopiteľné iná, aj ona si taký vyžaduje. Skôr sa tak pozastavujem nad jej hotelovou izbou, ktorá musí mať stále 25.5 °C. Veď, ale ona nežila v Afrike, či? V izbe taktiež musí mať značkové, nové, biele uteráky (dva na telo, dva na tvár). Teraz pozor, prichádza menu pre bohyňu:

  • šťavnaté, pečené kura ochutené čerstvým cesnakom, soľou, čiernym korením a najmä kajenským korením
  • brokolica pripravená na pare
  • ľahko okorenené, zelené fazuľky a udusený špenát

Ja ju chápem, asi rada papá a evidentne aj často vo veľkých množstvách. Tiež musí mať vždy po ruke vodu Aquafina, horúci, čajový set (kanvica na čaj musí byť nová) a samozrejme nesmú chýbať nakrájané citróny. Beyoncé má aj romantickú požiadavku, a to sviečky s vôňou ruže, ňuňu. Nesmú jej zabudnúť zabezpečiť zapaľovač, lebo toto bohyňa evidentne nedáva. Veľmi ma pobavilo, že si vyžaduje mať po ruke CD prehrávač. Asi neuznáva mp3 formu songov z mobilu.

Ak ste sa nepozastavili v predchádzajúcom článku nad tým, čoho sú slávne hviezdičky schopné, tak teraz už asi áno. Mne osobne takýchto infošiek stačilo.

Komentáre

Odporúčame