ČlánkyPOP

Dnes je Deň matiek. Ktorí interpreti sa rozhodli uctiť si mamu trackom?

Krásny deň matiek prajeme všetkým maminám.

No ľudia, predpokladám, že sa medzi vami nájdu jedinci, pre ktorých je tento deň úplne bežnou nedeľou. Možno o niečo viac lenivou, ale to len kvôli počasiu. Tiež mám problém s dátumami, takže to na jednej strane celkom chápem. Avšak, mali by ste sa teraz poriadne prebrať a uvedomiť si, že dnes je deň, kedy by ste mali ísť za ženou, ktorá vám dala život, poriadne ju vystískať a dať jej aspoň nejakú čokoládu alebo najlepšie kytku že.

Netreba zabúdať na to, že našim maminám vďačíme za omnoho viac, ako len za to, že nám dali život. Keď preskočíme tie myšlienky, že pri nás zabudli, ako krásne znie slovo spánok a ako vôbec taký spánok (ne)vyzerá. Keď si skúsime odmyslieť tie prvé roky, kedy by sme bez nich nespravili krok, či nepovedali ani jedno slovo, a to doslovne. Tak sa zamyslime nad tým, aké nervy pri nás zažívajú, keď sme teraz už všetci „veľkí“.

Vždy sa o nás boja a opodstatnene. Napríklad, keď odchádzame na disku a informujeme ich o tom, že prídeme neskoro, nech nás proste nečakajú. Veď na čo? Čo by sa asi tak mohlo stať? A teraz si predstavte, čo na tej diske dovádzate.

Niekedy nás nechápu, občas nám robia poriadne nervy, ale veď my im tiež. Stále sú to osoby, ktoré nás budú milovať najviac na svete a ktoré tu budú navždy pre nás.

Takže, ak ste zabudli na to, aký významný deň vaša mamina má, bežte za ňou a pustite jej láskyplný song. Akože ste nezabudli a že to je prekvapko pre ňu, ju to určite rozcíti.

 

 

Komentáre

Odporúčame