KLIPHIP-HOP

YouTuber Gogo bojuje proti alkoholu. Zapojíš sa do jeho výzvy aj ty?

Je rok 2019 a dissovanie youtuberov je už podľa mňa naozaj zbytočné. Títo tvorcovia sa našli vo svojej záľube a kvalita ich tvorby je dnes už na takej úrovni, že môžme všetci len obdivne kývať hlavami. Stali sa čímsi ako novodobí umelci, pretože umelcom je aspoň za mňa každý, kto tvorí čosi, čo prináša pre spoločnosť skutočné hodnoty. Dnes budeme hovoriť presne o tom!

Alebo lepšie povedané, budeme hovoriť o Gogovi. S YouTube tvorbou začal na Slovensku medzi prvými a bol jednoznačne prvý, kto z neho začal tvarovať reálne živobytie. V číslach odberov je stále neprekonaným, hoci jeho tvorba za tie roky veľmi vyspela a už to nie je takpovediac „mainstream“. Za to sú však jeho videá extrémne kvalitnými a snaží sa nimi povedať mladej generácii čo najviac. Ľudia ako Gogo sú často stredobodom pozornosti pre firmy, ktoré chcú spropagovať svoje produkty medzi širšiu verejnosť. Umením však je spraviť reklamu tak kreatívne, aby ťa skutočne „chytila za srdiečko“ a nepôsobila ako päsť na oko. A v tomto je Gogo bez pochýb profík…

Hore si môžeš pozrieť videjko o tom, ako sa v tejto dobe rozbieha jeho výzva v spolupráci s Axe. Takáto spolupráca sa musí dostať čo k najširšiemu publiku ľudí… a ako lepšie to urobiť, než songom? A v tom je Gogo doma rovnako dobre ako so všetkým ostatným. Jeho prvý song sme totiž mali možnosť počuť ako špeciál k oslave prelomenia hranice 1 milión odberateľov. Odvtedy sme zachytili ešte niekoľko ďalších rapových pokusov, z ktorých bol každý ďalší lepším ako ten predchodzí.

Niečo podobné dostávame aj dnes. Práve v rámci spolupráci si Gogo opäť vzal do ruky majk a s myšlienkou boja proti získavaniu sebavedomia alkoholom vytvoril nový track. Celý zmysel je naozaj premyslený, má mladým dodať sebavedomie bez toho, aby do seba obracali panáky na párty. Pretože je to len obyčajná ilúzia… namiesto toho ti chce Gogo pomôcť zmeniť život zmenou životného štýlu. A k tomu ti #IceChillChallenge môže naozaj reálne dopomôcť!

@stančo

Komentáre

Odporúčame