NewsHIP-HOP

ASIS prichádza s novým, nabitým trackom

A Smile In Sadness, teda ASIS je celkom nová a zaujímavá postavička, ktorá zamiešala karty v slovenskom rappe. ASIS je slovenský spevák, rapper, producent a gitarista, ktorý už niekoľko posledných rokov žije a tvorí hudbu v Anglicku. Jeho repertoár tvoria zatiaľ 3 tohto ročné single. Singlami spája hudbu z viacerých hudobných žánrov.

Tento talentovaný mladík dáva o sebe vedieť čím ďalej viac, jednoducho nakladá jednu bombu za druhou. Len pred mesiacom prišiel so songom P45. Videoclip k tomuto tracku mal brutálny ohlas a úspech. P45 presiahol 100 000 pozretí na YouTube a jeho popularita stále stúpa.

View this post on Instagram

Dnes majú “OZVENY” presne týždeň. Nonstop pracujem na dalších veciach, makáme spolu s @matthew_still_crow na ďalšom albume, robia sa husté vizuály a čoskoro zverejním viac aj o spolupráci mimo albumov, pre ktorú točíme klip už ďalšiu nedeľu ! Diki Vám všetkým čo sa o moju hudbu zaujímate, neskutočne som za to rád, že si to idete spolu so mnou! Verím že vás nesklamem a rozhodne budem pokračovať v tom čo ma zatiaľ baví najviac na svete. Čoskoro zverejním toho viac a určite to odjebe nejden deklíček ?? So stay tunned and talk to ya soon ? PS: Moj merch so značkovými maskami T-ERROR a zopár extra vecami už čoskoro ! #VELKEDIKMOJIMFANS #ASIS#OZVENY#HYPEBEAST#TERROR#SLOVAKIA#SLOVAKRAP#YEEZY#BAPE#ADIDAS

A post shared by ???? – ? ????? ?? ??????? (@iamtheasis) on

Aktuálne prichádza s novým, ešte nadupanejším trackom FANTAS MAGORI. ASIS týmto trackom poriadne „zabil“. Už po pár hodinách schytal mega ohlasy a komenty. Zdá sa, že z tohto mladého chlapíka idú všetci poriadne do kolien a rovnako tak aj z jeho tvorby. ASIS uisťuje, že toto je len začiatok očakávaného albumu T-ERROR. Som si istá, že už teraz sa máme všetci na čo tešiť. Veď posúďte sami.

Komentáre

Odporúčame