Články

Nový slovenský film „Kto je ďalší?“ žne úspechy. O hudbu v ňom sa postarali Celeste, Aless či Demi Lovato

Nový, kontroverzný slovenský film „Kto je Ďalší?“, ktorého autorom nie je niekto iný ako Miro Drobný, ktorý sa postaral aj o film zobrazujúci život fenoména Rytmusa – Sídliskový sen, žne úspech sa úspechom. 

Novinka, z ktorej budete mať zaručene zimomriavky, je nakrútená podľa skutočných príbehov ľudí z celého sveta, ktorých internet priviedol na tenkú hranicu života a smrti. Na premiéru si ešte síce chvíľu počkáme, no už teraz nám je všetkým jasné, že sa máme na čo tešiť. Výborné obsadenie či skvelé spracovanie – práve to sú piliere kvalitného a očakávaného filmu, ktoré nadchli aj odborné filmové oko a prísnych kritikov. Novinka „Kto je ďalší?“, si totiž ešte pred tým, ako sa dostane do našich kín, vyslúžila niekoľko nominácií, či dokonca stihla byť už dvojnásobne ocenenou na významných, medzinárodných festivaloch v Minsku a v Moskve. 

Nadšencov a odborníkov kinematografie oslovila kontroverznosť a aktuálnosť témy a fakt, že celý film je vyrozprávaný jazykom súčasnej generácie. Vo filme si šupli rolu raperka Aless, herec Peter Brajerčík, či svetovo uznávaní herci Brian Caspe, Angela Nikolau a ďalší.

Tešiť sa môžeme aj na hudobnú stránku filmu, ktorá v sebe nesie medzinárodný rozmer. Britský spevák Liam Adams vytvoril pre film skladbu Don´t let me fall, ďalšia titulná skladba Voicelless pochádza z pera populárnej speváčky Celeste Buckhingham, počuť budeme aj samotnú Aless, ktorá prispela songom  Tisíc dôvodov, ba dokonca aj mega hit Skyscaper od obľúbenej Demi Lovato.

Kupujte nachossky a popcorn! Vidíme sa na premiére 22. augusta 2019, kedy nám túto pecku do kín prinesie distribučná firma Bontonfilm.

Komentáre

Odporúčame