ČlánkyPOPRnB

Hviezdičky, ktoré si maniermi pekne uleteli

Či už sa zaujímate o svetovú smotánku alebo nie, určite má každý z vás minimálne jeden vzor alebo známu osôbku, ktorú stalkuje aspoň na instagrame, keď už nič iné. Možno ste sa do nich zbláznili z pozerania skvelého seriálu alebo zbožňujete ich hlas a songy. Z nejakého dôvodu sa ich nemôžete nabažiť a dobre pre nich, veď oni z toho žijú.

Osobne sa o život celebrít veľmi nezaujímam, veď ani oni nevedia, že existujem. Mám však svoje spevácke a herecké, platonické lásky a tie si potrebujem občas trošku očekovať. Avšak, to, čo nám dovolia slávni vidieť na svojich sociálnych sieťach, nie je vždy odrazom ich reálneho správania a fungovania. Teraz vám ukážem pár známych tvári úplne inak, ako sa na prvý pohľad prezentujú a možno sa nájde medzi nimi aj váš obľúbenec.

Jennifer Aniston

Predpokladám, že túto ženu nie je nutné predstavovať. Jedna z hviezd seriálu Priatelia, ktorý pozná celý svet. Jennifer v tomto seriáli pôsobí občas celkom natvrdlo, ale stále milo. Nikto z nás by nečakal, že to s ňou majú producenti a kolegovia na pľaci také ťažké. Člen štábu istej šou prezradil, že nie je až tak priateľská. Vyjadril sa, že každý deň počas obedov celý štáb, dokonca aj s vedením, išli jesť do spoločnej jedálne. Tam sa porozprávali a obed sa zvykol predĺžiť aj na hodinu. Jediný, kto pri tejto tradícii chýbal, bola Jennifer. Tá si vraj vždy rýchlo zobrala jedlo a odišla ho zjesť sama. Mimo natáčania mala problém aj s obyčajnou komunikáciou medzi kolegami. No Jennifer, keby som bola tvoja kolegyňa ja, robila by som ti v práci poriadne peklo.

Jennifer Lopez

Táto sexi speváčka a herečka je známa nielen svojím hlasom a veľkým zadkom, ale taktiež prehnanými maniermi. Presnejšie, trápnymi maniermi. Jennifer má plno bizarných požiadaviek, ktoré musí štáb splniť, aby sa vôbec dostavila. Jednou z najotravnejších podmienok je zariadenie jej šatne. Speváčka je posadnutá bielou farbou. Vyžadovala preto všetko v bielej. A keď hovorím všetko, tak myslím naozaj všetko! Bielu izbu vyzdobenú bielymi kvetmi, záclonami, sviečkami, gaučmi a pod. Takou čerešničkou v jej zozname požiadaviek sú zákazy. V zozname je absolútny zákaz paradajok a hroznového džúsu. Neviem, o čo jej týmto zákazom išlo, možno len o to, že si to proste môže dovoliť. Hlavne, že v pesničke Ain’t Your Mama zo seba robí „chudiatko“.

Christina Aguilera

Christina na hudobnej scéne funguje už veľmi dlhý čas. Niet divu, hlas má skutočne brutálny a jej songy sa správnym spôsobom vryjú do ucha. Každopádne, Christina je známa svojimi zvláštnymi požiadavkami a chúťkami. Povedala by som, že chúťkami podobnými tým tehotenským. Skôr než príde na miesto, kde vystupuje, doručí produkcii minimálne štvorstranový zoznam požiadaviek. Vyžaduje si policajný eskort (to určite preto, aby nemeškala že). Keď už dorazí na miesto, žiada o dva 2,5 metra dlhé stoly s obrusmi, kvetmi a kobercami. Na nich prestreté žuvacie vitamíny „Flinstones“, sójové syry, vodu (prekvapujúco NIE drahý Evian) a na záver sladké teplé kakao. A uznajte, že toto sú divné chúťky.

Dúfam, že som vám neznechutila obraz o vašich idoloch. Kto vie, čo by sme s tou slávou, ktorú ony majú robili my. Možno im naozaj udrela do hláv sláva alebo také chceli byť vždy, len si to nemohli ako obyčajné žienky dovoliť. Naše staré matere by povedali, že nevedia, čo od dobroty alebo od vôle.

Pokiaľ ste si medzi týmito, svetovými divami nenašli svoju obľúbenkyňu, tak vám o týždeň prinesiem ďalšie pikošky o iných, známych tvárach. Sem tam je dobré aj trošku poohovárať.

Komentáre

Odporúčame