Eventy

Event ODYSSEA švrtýkrát spojí HUDBU A VIZUÁLNE UMENIE v industriálnych priestoroch

Zľavy na wellness pobyty

Kreatívna skupina Jungle Heads predstavujú štvrté pokračovanie eventu Odyssea, ktorý spája hudbu a vizuálne umenie v industriálnych priestoroch.

Event Odyssea vznikol v roku 2018 s cieľom prezentovať hudbu a vizuálne umenie na netradičných miestach, poskytovať priestor mladým umelcom a dokázať ľuďom, že umenie sa môže rozvíjať takmer kdekoľvek. 17. mája oslávi event svoje prvé narodeniny podujatím Odyssea 4, ktoré sa uskutoční v Žiline, v priestoroch historickej budovy, ktorá v minulosti slúžila, ako továreň odevov a tlačiarne.

Na rozlohe 500m2 sa počas jedného večera uskutoční performance mladého labelu Babypool z Brna, ktorých kvality do Žiliny príde odprezentovať Indigo, Persil P a DXMNK. Slovenskú scénu zastúpi dvojica producentov a dj´s Conspiracy Flat, ktorí majú na konte produkcie pre takmer celú rapovú scénu v Česku a na Slovensku. Program doplní český dj Palto a lokálni dj´s Vlzques a Tenki Chain. Vizuálno-umelecká stránka eventu bude zastúpená výstavou fotografii od mladého fotografa Simona Bauera z Bratislavy, ktorý sa venuje analog street/urban fotke.

When wheels don´t roll je názov Simonovej prvej sólo výstavy, ktorá v piatich profiloch zachytáva život skaterov vtedy, keď práve nejazdia a tak dokumentuje život skate jazdcov mimo ulíc. Výstava obsahuje 30 unikátnych fotografii, ktoré budú verejnosti prístupné len počas podujatia.

Viac informácii o evente nájdeš tu:

https://www.facebook.com/events/2095000767242622/

https://www.instagram.com/jungle.heads/

 

Komentáre

Odporúčame