ČlánkyPOP

Daj si TOP 10 trackov ako stvorených na cmúlanie sa pod čerešňou

Vzťahy sú niekedy veľmi náročné. Chvíľami možno aj nežiaduce, keď sa pozeráme na našu milovanú polovičku, ako sa nechutne škriabe na zadku pred telkou a my máme práve chuť na chvíľu romantiky. Či už dnes máte koho bozkávať  pod čerešňou alebo ste zúfalí  jedinci s ktorými nevydrží ani ich vlastný pes, opustiť sa môžete pri pár slaďáčikoch, ktoré som vám tu naservírovala. Nemáte zač!

 

Lady Gaga & Bradley Cooper – Shallow

Neviem predstaviť nič srdiečkujúcejšie, ako večer v dvojke, fľašku vína a k tomu famózny song Shallow. Osobne sa musím priznať, že som sa do neho zamilovala presne v takýto, romantický večer s mojou (ne)polovičkou.

Pink ft. Nate Ruess – Just Give Me A Reason

Aj vy ste už niekedy zažili vzťah, kde ste sa neustále točili vo víre hádok a možno aj opakovaných rozchodov? Niečo podobné zažívala aj speváčka Pink so svojim fešným mužíkom. Nie je to prvá pesnička, ktorá bola písaná práve pre neho. A kto vie, možno je jej dôvod na všetko práve inšpirácia, ktorú v ňom nachádza.

Kelly Clarkson – Because Of You

My ženy sme veľmi známe tým, že máme tendenciu všetko do hĺbky analyzovať a niekedy nevieme nájsť dôvod alebo správnu odpoveď na naše správanie. Kelly to vyjadrila úplne výstižne, jednoducho kvôli tebe.

U2 – With Or Without You

Kultová skladba írskej skupiny U2 s mega nábojom emócií. Myslím, že medzi zamilovanými pesničkami je niečo ako vzácny diamant.

Richard Müller – Milovanie v daždi

Riško dáva do svojich piesní veľa fantázie a kreativity. K láske predsa patrí aj milovanie a podľa každého chuti, pokojne aj v daždi.

Ellie Goulding – Love Me Like You Do

Tento song spravil do sveta obrovský bum a s ním aj Ellie Goulding. Väčšine z vás sa bude spájať s hriešne dobrým filmom 50 odtieňov sivej, ktorý je nielen o láske.

Rihanna ft. Mikky Ekko – Stay

Stay je jeden z mnohých songov, kde Riri ukazuje nielen svoju drsnú stránku, ale aj to, že niekde tam vo vnútri krásnej rebelky sa schováva romantická duša.

Zayn ft. Sia – Dusk Till Dawn

Sia a Zayn vytvorili jednoducho bombovú kombináciu hlasov, z ktorých naskakuje človeku husia koža. A povedzme si úprimne, pohľad na Zaynove, obrovské, spievajúce ústa stojí tiež za veľa.

Whitney Houston – I Will Always Love You

Táto nesmrteľná klasika, ktorá je titulnou piesňou filmu Bodyguard v našom zozname jednoducho nemôže chýbať. Navždy ťa budem milovať, pre niekoho trošku klišé a pre iného realita.

 Lady Gaga – Million Reasons

Mne dáva Gaga milión dôvodov na to, aby som si ju minimálne jedenkrát do dňa pustila. Takže som ju s úplne pokojným srdcom nechala viesť náš zamilovaný playlist.

 

Určite sa medzi nami nájdu nielen milovníci toho „navždy spolu“, ale aj veční samotári. Ruku na srdce, aj samotári majú tajne svoj romantický playlist, ktorý si v zásade púšťajú len cez slúchadlá. A keď už máme ten 1. máj, zoberte niekoho, koho ľúbite a choďte ho vybozkávať pod rozkvitnutý strom.

 

Komentáre

Odporúčame