News

Mariňák Fučo sa pustil do Fobiu Kida

Počas včerajšieho dňa pridal na svoj instagramový účet Fučo dlhý príspevok, v ktorom prekvapivo tvrdo skritizoval mladého rapera z Námestova za jeho viac ako rok starú skladbu Cucflek. Podľa neho je skladba a jeho tvorba zlým príkladom pre súčasnú mládež, pričom ho nazval odpáleným pózerským duševným invalidom. Zároveň ho upozornil na to aby prestal s takouto tvorbou inak ho príde osobne pozrieť na jeho koncert. Znenie celého príspevku si môžete pozrieť nižšie:

 

Damy a pani toto sleduju deti a urcite nie len vase…s takymto vrcholom upadku a zanrom takejto motivacie…viem ze to uz nezastavim a tento svet uz peklo vlastne je ale ako srdciar,dieta ulice a jeden z poslednych legionov stareho punk rocku a praveho rebela by som sa velmi rad tomuto cloveku povenoval 5minut o samote a urcite zmeni pohlad na svet!!!Odpaleny pozersky dusevny invalid Fobia Kid(vlastna prezyvka je top hlavne slovenska ked uz po slovensky spievam) prestan s tym velmi rychlo inak zacnem rozmyslat ze pokukam tvoje koncerty a mozes si zaplatit aj legie so stareho Rimu…..zalezi mi na detoch milujem ich a pojdete aj dalsi ked sa nebudete vediet spratat do koze ja videa robit nebudem aspon zistite ako sa niekedy zil zivot nie vas virtualny!!!Plakat chodte na policiu potom velmi rad verejne precitam ,aki ste gangstri vy mrzaci co by vas Zita Furkova dala dole ma vyvrtku ucha!!!

A post shared by Fučo (@marek_marinak_fuco) on

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a Fobia Kid zanechal v samotnom príspevku koment, kde Fuča vysmial a odkázal mu aby zedol jeho k*okot. Takisto vo svojich insta stories nazval Fuča šašom a pedofilom:

Mariňák Fučo sa pustil do Fobiu Kida

Mariňák Fučo sa pustil do Fobiu KidaKu Fučovmu príspevku sa o niečo neskôr na svojom instagrame vyjadril aj Gleb, ktorý Fobia Kidovi vyjadril svoju podporu:

 

vzor @fobia_kid

A post shared by Gleb Zoo (@glebzoo) on

Najnovšie sa do Fuča cez svoje insta stories obul aj Pil C, ktorý naráža aj na to, ako známy komik počas svojich stand-upových vystúpení rozpráva o užívaní pervitínu v Pentagone. Neviem ako vy ale my sme veľmi zvedaví ako sa tento konflikt bude vyvýjať ďalej.

Komentáre

Odporúčame