NewsMetalROCK

Rammstein prichádza s novým singlom Radio

Niektoré kapely sú proste nesmrteľné. Napríklad Maduar. Ale nie vážne. Niektoré skupiny majú ten úžasný dar byť megaúspešnými dlhé roky a na jednej strane ísť s dobou a na tej druhej byť stále tou starou, dobrou, klasikou, ktorú máme radi. Do tejto kategórie sa rozhodne radí dnes už legendárne nemecké zoskupenie Rammstein. Chlapci z Berlína si podmanili svet svojou návykovou hudbou a nezabudnuteľnými koncertami, ktoré pravidelne sprevádzala kontroverzia a bohaté pyrotechnické doprovody.

View this post on Instagram

Photo: Fred Greissing

A post shared by Rammstein (@rammsteinofficial) on

Obrovskej kontroverzii sa nevyhol ani prvý singel Deutschland, ktorý mimo iného zobrazoval členov skupiny ako židov v koncentračnom tábore. Pieseň Deutschland sa objaví na novom, zatiaľ bezmennom albume Rammsteinu, ktorý vychádza 17.05. Na nový album sa fanúšikovia poriadne načakali, keďže posledná štúdiovka „Liebe ist für alle da„, vyšla pred 10-timi rokmi.

Po štyroch týždnoch od Deutschlandu, prichádza druhá ochutnávka s názvom Radio. Čiernobiely klip sprevádza nezameniteľný melodicko-agresívny sound. Započúvaj sa do nového Rammsteinu a pomaličky začni šporiť forinty na májový album.

Komentáre

Odporúčame