Mandatory Credit: Photo by Invision/AP/REX/Shutterstock (9241357lb) Britney Spears attends the Clive Davis and The Recording Academy Pre-Grammy Gala at The Beverly Hilton Hotel, in Beverly Hills, Calif 2017 Clive Davis Pre-Grammy Gala - Arrivals, Beverly Hills, USA - 11 Feb 2017
NewsPOP

Britney Spears trávi sviatky na psychiatrii

Niektorí z vás majú určite ešte živo v pamäti 90-te roky, kedy táto sladká dievčinka poskakovala s dvoma copíkmi v školskej uniforme po škole a hučala : „Hit me baby one more time !“ Nevinný začiatok vystriedali turbulentné roky, kedy Britney stihla otvoriť reštauráciu, ktorá za pár mesiacov skrachovala, vyholiť si hlavu, napadnúť novinára či randiť s Justinom Timberlakom.

Easy life to rozhodne nebol a lepšie to s ňou nevyzerá ani v súčasnosti. Po tom, čo jej otec začal bojovať s vážnymi zdravotnými problémami sa americká speváčka zrútila a dopadlo to až tak, že musela byť začiatkom apríla hospitalizovaná na psychiatrii. Dokonca sa objavili informácie, že je v zariadení držaná násilím a na základe toho bola vytvorená kampaň #FreeBritney, kde fanúšici aktívne protestovali a žiadali jej prepustenie priamo pred budovou psychiatrie.

Hovorí sa že po daždi vždy vyjde slnko. V to určite dúfa aj táto popová diva, keďže jej dážď trvá už pár rokov. Kým teda začne byť slnečno, zaspomínaj si spolu snami na časy jej najväčšej slávy prostredníctvom jej prvého hitu z roku 1999.

 

Komentáre

Odporúčame