KLIPHIP-HOPPOP

ARIANA GRANDE je zebra, JUSTIN BIEBER pavián. Sleduj výnimočný klip EARTH

Dámy a páni, mám taký pocit… že v tomto momente tu máme azda najdôležitejší song posledných rokov… ak nie vôbec celkovo. Prirovnal by som to k tomu, čo ešte pred rokmi začal samotný Michael Jackson so svojím „Earth song“ a samozrejme i mnoho iných umelcov, ktorým záleží na našej rodnej Zemi. Dnes ráno nášho času vyšla skladba, ktorú by bez debát mali počuť uši každého žijúceho človeka. Dostane sa jej takej pozornosti?

Ja verím, že určite áno! Jej autor, talentovaný Lil Dicky, pre to urobil naozaj maximum. Krásny animovaný videoklip v sebe nesie obrovský odkaz pre spoločnosť celého sveta. Svoju podporu mu vyjadrili aj tie najzásadnejšie svetové osobnosti, ktoré si v ňom zahrali malinkú, no veľmi špeciálnu úlohu. Každý z nás by mal priložiť ruku k dielu, presne tak, ako sa to udialo v klipe skladby EARTH. Nájdeme tam takpovediac všetkých! Okej, možno nie úplne všetkých… ale k Lil Dickymu sa pripojilo celých 32 svetových umelcov!

Nájdeme tam nielen Arianu Grande, Eda Sheerana, Justina Biebera, či rapperov ako Snoop Dogg a Wiz Khalifa. To ale nie je ani zďaleka všetko! Mihne sa tam i Shawn Mendes, Miley cyrus, Katy Perry, adam Levine, Kevin Hart či Halsey. Zapojil sa napríklad i sám Leonardo DiCaprio, ktorý je svojimi revolučnými názormi v pomoci našej planéte jedna z najzásadnejších osôb vôbec. Celý projekt tak trošku spadá pod jeho fond, keďže okrem samotná skladba slúži nielen na osvetu pomocou umenia, ale pomôcť môžeš aj prakticky aj ty sám!

Všetky bližšie info k tomu ti Lil Dicky vyrozpráva v závere samotného minifilmu. Podľa mňa naozaj nie je na čo čakať… pravdou totiž zostáva, že naša Zem je v súčasnosti vo veľmi vážne enviromentálnej kríze. Stačí sa rozhliadnuť len naokolo teba… všetci sme rozdielni, no všetci žijeme na tej istej Zemi… ktorú si pravdepodobne chcem zachovať, no nie? Zapoj sa aj ty a dbaj na to, kde žiješ!

@stančo

Komentáre

Odporúčame