NewsPOP

Vychádza dokumentárny film o popovej dive BEYONCÉ. Kde ho nájdeš?

Speváčka, herečka a svetová popová diva Beyoncé dobyla hudobný svet už naozaj veľakrát. Spočiatku jej prvé kroky ku sláve viedli bok po boku s dievčenskou R&B skupinou Destiny´s Child, s ktorými sa dostala na výslnie. Roky však ubiehali, Beyoncé bez debát vytŕčala, a tak bolo viac než jasné, že jej sólová kariéra musí nabrať tie skutočné grády. Ako už iste vieš… tak sa i naozaj stalo. 

Beyoncé tento rok oslávi svoje 37. narodeniny, no je dosť možné, že sa jej dostane viac, než len bežných darčekov. Za svoju bohatú hudobnú kariéru sa jej podarilo vyzbierať celých 23 sošiek Grammy, čím sa naozaj nemôže pýšiť len tak hocikto. Čo je však zásadným bodom v tých infoškách je, že ani jedna z tých sošiek zatiaľ nebola získaná v rámci kinematografie. Čo by sa teda tento rok mohlo reálne zmeniť.

Už aj tak ako vravím, je Beyoncé jednoducho žena, ktorá ma za sebou najviac nominácií na prestížne ocenenie Grammy v celej 66-ročnej histórii. Najnovšie ašpiruje na ďalšie sošky, pretože v týchto dňoch vychádza na Netflixe dokumentárny film o nej samotnej … od nej samotnej, haha. Projekt sa nazýva HOMECOMING: A FILM BY BEYONCÉ, ktorý sleduje liveshow a podáva fanúšikom obraz na ich hudobný idol v dosiaľ nevídanom svetle. Čo je teda veľkým sviatkom práve pre skalných fans, pretože zároveň s týmto dokumentárnym filmom vyšiel na svetlo sveta aj HOMECOMING: THE LIVE ALBUM… toto je projekt na doplnenie celého projektu HOMECOMING, a hoci sa oficiálne nejedná o soundtrack, pre zjednodušenie ho môžme takto chápať.

Asi ťa zaujíma aj to, že o čom presne vlastne celý dokument HOMECOMING je. Nuž, pred pár dňami som ti písal o aktuálne prebiehajúcom festivale Coachella, ktorý je jednou z najväčších a najobľúbenejších (nielen) hudobných podujatí. Takto pred rokom sa však počas neho odohralo legendárne vystúpenie práve Beyoncé, ktoré si v celej paráde aj s celým hudobným pozadím vieš pozrieť práve v tomto dokumente, ktorý je vonku od včerajšej polnoci. Daj mi vedieť do komentáru… dostane sa Beyoncé za neho skutočne ďalšej sošky Grammy?

Sleduj trailer:

@stančo

Komentáre

Odporúčame