KLIPSoundtrack

Slovenský cover na soundtrack GAME OF THRONES. Toto musíš počuť!

Celý svet sa v týchto dňoch ide zblázniť za novou sériou dnes už legendárneho fantasy seriálu Game of Thrones, ktorý posledné roky asi aj kraľuje všetkým popkultúrnym záležitostiam. Po takmer dvojročnej pauze sme sa konečne dočkali prvej časti poslednej – ôsmej série a pri tejto príležitosti sa ozvali dvaja talentovaní Slováci s malým prekvapkom. Pokiaľ patríš medzi skalných fanúšikov, táto vec ti určite vyčaruje zimomriavky. 

Ide o dvoch nadaných umelcov, ktorí pomocou klavíru a harmoniky prerobili známu zvučku seriálu, ktorá zaznie na začiatku každej novej časti. Aleksandar Vidakovic & Ien Echo sa so svojím coverom predstavili aj v príjemnom videu, ktoré už v tomto čase aktuálne koluje po internetoch.

Aleksandar Vidakovic je v hudbe už celý život. Za sebou má celých 20 rokov vystupovania po všetkých kútoch sveta ako profesionálny DJ. V súčasnosti funguje taktiež ako producent a má svoje vlastné hudobné vydavateľstvo „404 Records“ na podporu elektronickej tanečnej muziky. Ien Echo má za sebou taktiež bohaté hudobné skúsenosti. Ako klavirista pôsobil v Slovenskom Národnom Divadle, aktuálne má svoje čestné miesto na Novej Scéne. Taktiež zvykne zavítať i do zahraničia, no za sebou má spolupráce i so zásadnými domácimi menami ako Dominika Mirgová, Jan Bendig, Momo, či Natália Hatalová.

@stančo

Komentáre

Odporúčame