NewsHIP-HOP

YAKSHA sa o vzťahu k TEKASHIMU 6IX9INE rozrozprával pre americký portál. Chystá sa dokument o jeho živote

Len pár dní dozadu som ti písal článok o zamyslení nad tým, či sa mladý americký rapper, ktorý za extrémne krátky čas dobyl takmer celý svet, Tekashi 6ix9ine dostane na slobodu ešte tento kalendárny rok. Pokiaľ sa naozaj spojí viacero faktorov dohromady, nebude to vôbec nereálna záležitosť.  Čochvíľa 22-ročný rapper spolupracuje s úradmi v najvyššej miere, a pokiaľ sa k jemu podobným zločinom priznajú i všetci obvinení, ešte v roku 2019 bude prepustený na slobodu.

Jeho raketový štart totiž postihol i raketový pád. Stalo sa tak napriek varovaniam nám dobre známeho Yakshu, ktorý sa v podstate postaral o Tekashiho prienik na svetovú scénu. Bolo to totiž práve Slovensko, kde 6ix9ine dostal prvé možnosti fungovať profesionálne v hudbe. Iste si spomínaš práve na jeden z Tekashiho zlomových trackov, ktorým bola vec „Gummo“. Presne toto bol jeden z trackov, ktorých propagáciu mu pomohol Yaksha vystavať. S takýmto vedením 6ix9ine prerazil za veľkou mlákou, až sa vypracoval k titulu, ktorým sa veľmi rád pýšil…

„KING OF NEW YORK“

Najnovšie o aktuálnom vzťahu Yakshu k Tekashimu informoval americký portál COMPLEX. Celý proces, o ktorý sa vlastne Yaksha pričinil, sa dá nazvať aj ako veľmi vydarený marketingový plán. Z Európy sa tak Tekashi „vrátil“ nazad do Ameriky, kde začal scénu veľmi rýchlo dobýjať. Popritom však nezabúdal ani na svetové spolupráce, a tak sme mali možnosť vidieť ho už skutočne s kadekým. Samozrejme súčasťou tohto plánu bol aj celkový Tekashiho výzor a pôsobenie, ktorým každého jednoducho šokoval.

Ako si už iste počul, celé sa to však po čase vymklo spod kontroly, keď sa mladý rapper zamotal s nesprávnymi ľuďmi. Lichotila mu priazeň gangu Tr3yWay, kam patril napríklad i Tekashiho exmanažér Shotti, ktorý ho vraj do väčšiny problémov so zákonom namočil. Pred týmto všetkým sa ho Yaksha snažil varovať, no časom si uvedomil, že rapperova túžba po pozornosti príliš narástla.

Nové informácie sú tiež o tom, že label F*CK THEM chystá dokument práve o tejto celej situácii. O Tekashiho raketovom kariérnom raste a o tej časti jeho života, ktorú dosiaľ fanúšikovia nemali možnosť vidieť. Yaksha ho chce ukázať ako génia, hoci nie úplne v tom dobrom svetle. Nuž, my sme zvedaví, čo z toho vznikne a určite ťa hneď informujeme!

@stančo

Komentáre

Odporúčame