KLIPNewsPOP

Popová superskupina LSD sa predstavuje s ďalším singlom ich spoločného albumu

V snahe priniesť čosi celkom nové, sa posledné obdobie vo svetovej popmusic sformovalo celkom nevšedné zoskupenie. Dohromady sa spojili traja nesmierne talentovaní hudobníci a to austrálska speváčka Sia, ktorá je autorka nespočet svetových megahitov… talentovaný britský spevák, rapper a producent Labrinth… a na záver svetoznámy kalifornský DJ a producent Diplo. Spojíš týchto troch spolu… dostaneš LSD!

View this post on Instagram

Labrinth. Sia. Diplo. LSD. ⭐️⭐️⭐️

A post shared by SIA (@siamusic) on

Veru tak, názov formácie LSD je skutočne iba skratkou ich umeleckých mien. Čo je však špeciálnym, je práve ich hudba. Tá si síce drží nejaké tie tradičné faktory bežného popu, no trojica ich skúsila posunúť na úplne novú úroveň a pripraviť si pre svojich fans po celom svete niečo skutočne pestré. Akoby si skutočne bola na tých drogách… alebo oni?

Tak či tak, v týchto dňoch konečne uzrel svetlo sveta ich debutový spoločný album, ktorý je pomenovaný jednoducho po nich… LSD. Čo sa týka featuringov, tak moc ich tam veru nenájdeš. Len na remixe skladby GENIUS sa ukázal rapper Lil Wayne, inak celých 10 trackov ošéfovali sami. Spolu so spustením predaja po celom svete však vychádza i ďalší singel, ktorým je tentoraz sklsdba IT´S TIME. Tá si samozrejme opäť nesie ich špecifický rukopis, ktorý sa mne osobne naozaj veľmi páči! Ty si môžeš svoj kúsok pozrieť už dnes a to práve u nás!

Prvý album formácie LSD si vieš predobjednať na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame