NewsHIP-HOP

PLEXO vydáva ďalšiu ódu alkoholikov a spúšťa predpredaj nového albumu

Zďaleka najvyšší rapper našej scény! Ním Bratislavčan Plexo bez debát je a so svojou pestrou lyrikou vždy patril k tým najvyspelejším rapperom. Väčšinu jeho tvorby sme ho mohli vídať s doprovodom od Mugisa a inak tomu nebude ani tentoraz. Chalani totiž po 4 rokoch vydávajú spoločný album!

Ten dostáva krátky no výstižný názov AU! a spolu so spustením jeho predpredaju dnes vychádza aj úplne čerstvý singel. Jedná sa o vec NEZMAR, ktorá ďalšou z Plexovej ságy „alkoholických hitov“. Priradil by som ju tak napríklad k hitu PIL SI? a nesie sa veru i v podobnej atmosfére. Nečakaj teda žiadne hĺbavé deeptalky, skôr čistú rapovú muziku s chytľavým refrénom, ktorá sa dozaista stane súčasťou aj tvojho párty playlistu. Môjho teda určite!

Album AU! nájdeš od dnes v predpredaji len u nás na shope

O klip veci NEZMAR sa postaral Martin Miko a my sme dostali skutočne vydarený a vtipný vizuál. Nestrácaj už viac čas a nabiehaj k nám na shop! Vyčíhaj to ale pozorne, pretože okrem samotného CD s krásnym komiksovým coverom si Plexo s Mugisom pre teba nachystali fajnovú dávku nového merchu, ktorý si vieš kúpiť v zľavnenom balíčku spolu so samotným albumom!

@stančo

Komentáre

Odporúčame