NewsHIP-HOP

MAJSELF ťa v novinke JUMP vezme do inej reality. Preži to spolu s ním

Majself určite celkom bez debát patrí k našim najaktívnejším rapperom. Už naozaj mnoho rokov nás pravidelne zásobuje dávkami dobrej a kvalitnej hudby a jeho živé vystúpenia majú vždy nezabudnuteľnú atmosféru. Od jeho posledného albumu s Grizzlym -TRIP- uplynuli už takmer dva roky a pomaly sa schyľuje k novému projektu. Kedy sa ho dočkáme?

Za poslednú dobu sme sa od Majselfa dočkali skladieb ako „Musím ísť“ s príjemným klipom z Ázie, „Posledný tanec“ či vydareného featuringu s Martin Císarom na skladbe „Šťastie“. Ten sa dokonca opäť stal rádiovým hitom! Pri prvých dvoch menovaných sa predviedol do hudby od Bareta, ktorého sme našli na podklade i pri dnešnej novinke s názvom JUMP. Ako znie?

Skutočne veľmi príjemne! Určite nepoviem len za sebou, keď vyhlásim, že Majself opäť hľadá čosi nové. Vrátane vyššie spomenutých skladieb sa snaží nájsť nové roviny svojej tvorby a ide mu to naozaj super! Dočkali sme sa teda ďalšej pohodovej veci s veľmi príjemným klipom až z ďalekého Thajska. Zároveň púšťa von info, kedy sa dočkáme nového albumu… predpredaj začína už 26.teho mája! Dovtedy si vychutnaj novinku „Jump“ a teš sa na chystaný projekt!

@stančo

Komentáre

Odporúčame