EventyHIP-HOP

Poznáme headlinera festivalu HIP-HOP ŽIJE. Tento rok k nám zavíta sám JA RULE!

Najväčší sviatok hip-hopovej kultúry sa k nám už nezadržateľne blíži. Už nejeden rok sa posledný júnový víkend odohráva na bratislavských Zlatych pieskoch festival Hip-Hop Žije, na ktorom sa každoročne spája elita slovenskej i českej rapovej scény v doprovode s ďalšími atrakciami pre skutočných fanúšikov hip-hopu.

Takisto i v roku 2019 si pre teba organizátori pripravili samé skvelé vychytávky. Okrem najväčšej zastávky v Bratislave sa konajú i ďalšie, či už je to Duchonka alebo Zemplínska Šírava, avšak práve na tú v našom hlavnom meste každý ročník zavíta i veľké meno až spoza veľkej mláky. Inak tomu nie je ani tentoraz a len malú chvíľu dozadu nám organizátori prostredníctvom sociálnych sietí oznámili, že tento rok si naživo budeme môcť vychutnať rappera menom Ja Rule! Tešíš sa tak ako my?

Vychutnať si tak budeš môcť celý prierez Ja Rulovej vyše dvadsaťročnej rapovej kariéry, ku ktorej už tak možno tradične patria i nejaké tie problémy so zákonom. Posledné roky sa venuje prevažne živých vystúpeniam, no vraj by sme sa už onedlho mali dočkať jeho celkom novej tvorby. Okrem hudby sa však ukázal i vo filmových snímkach a napríklad k sérii Fast&Furious spravil i nejeden soundtrack.

@stančo

Komentáre

Odporúčame