NewsHIP-HOPPOP

Kali, Sima Martausová či IMT Smile. Sleduj výsledky ankety OTO

Pokiaľ patríš medzi stále zmenšujúcu sa časť populácie, ktorá trávi večerný čas pri televíznych obrazovkách, možno si zachytil, že dnešný večer patril práve veľkolepej domácej udalosti, ktorá sa každoročne odohráva už od roku 2001. Dnes sme sa dočkali už 19.teho ročníku diváckej ankety OTO.

Počas celého večera sa odohrávali medzi jednotlivými kategóriami viaceré zaujímavé vystúpenia, samozrejme vrátane tých hudobných. Videli sme Miša Hudáka spolu so zborom, skupinu Peter Bič Project s doprovodom Cimbal Brothers, či Kaliho. Pokiaľ si však živé vysielanie nestihol, mám tu pre teba samozrejme nejaké tie výsledky hudobných kategórií.

Hudobná skupina

Túto kategóriu veľmi originálne uviedol obľúbený herec Dano Heriban známy hlavne zo seriálu Horná Dolná. Skupiny IMT Smile, Desmod a Kandráčovcov predstavil prespievaním ich typických skladieb v netypickom znení. V konečnom výsledku dominovala práve kapela IMT Smile, za ktorých cenu prebrala modelka Michaela Kocianová.

Speváčka roka

V tejto vznešenej kategórii sme tento ročník privítali stálice Máriu Čírovu a Kristínu, ale tentokrát i Simu Martausovú, ktorá má za sebou krásny album LEN TAK SA STÍŠIM. Počas dramatického vyhlásenia bez svetiel v sále sa však víťazkou práve Sima Martausová. Zavŕšila to veľmi milou ďakovnou rečou. Gratulujeme!

Spevák roka

Možno ťa to prekvapí, možno nie. Po prvýkrát sa však do kategórie spevák roka prebojoval rapper. Možno by už bolo načase dať tejto krásnej kultúre vlastnú kategóriu, pretože takto sme ukrátili o sošku „bežných“ spevákov. Áno je to tak – kategóriu spevák roka vyhral sám Kali!

@stančo

Komentáre

Odporúčame