EventyHIP-HOP

Najvulgárnejšia pozvánka v strednej Európe. V hlavnej úlohe DMS a Nora Mojsejová

Možno vieš a možno nie (ak by nie, tak musíš bývať v jaskyni), ale chalani z crew DMS vydali minulý rok nechutne výborný album PREPÁČTE OFFICIAL, ktorý podľa ohlasov fanúšikov nadobro zničil konkurenciu. Šlo o ich tretiu spoločnú plnohodnotnú štúdiovku, ktorá si vo svojom trackliste priniesla bombu za bombou a ukázala nový strop rapovej techniky v našich končinách. K čomusi takému ale predsa rozhodne patrí i poriadne turné. 

Po albume PREPÁČTE si pre nás DMS uvarili rovno dva nové single, ktoré v podobe dvojvideoklipu vyšli von len nedávno. Okrem teda tradičných bangrov a nových vecí z albumu nájdeš na tour aj skladby SÓS a JAK TI JEBE, ktoré sú veľkými ašpirantami na strašný bordel počas živých vystúpení.

Tour oficiálne začalo už koncom marca, ale teraz po dvoch týždňoch už naplno pokračujeme a zajtra, teda v sobotu 13.teho apríla si DMS vieš pozrieť naživo v LaStrige v Zemianskych Kostolanoch. A že prečo ti o tomto evente vlastne píšem? Pretože k nemu vyšila asi tá najoriginálnejšia pozvánka, aká len môže byť. Jej hlavnú úlohu zohrala kedysi známa televízna postavička Nora Mojsejová, ktorá sa veľmi odborne vyjadrila k celej problematike. Takúto nádheru si proste nemôžeš nechať ujsť!

Skontroluj toto pekné umelecké dielo a nezabúdaj, že všetko info o zajtrajšom koncerte a hzlavne vstupenkách nájde na FACEBOOKOVEJ UDALOSTI.

@stančo

Komentáre

Odporúčame