KLIPNewsHIP-HOP

Intro v podobe raketometu. SMACK ONE promuje svoj nový album P´S A LOVE 2

Pokiaľ si fanúšikom českého rádia SPIN, tak ti meno Smack bude určite niečo hovoriť. To isté však platí i pokiaľ si fanúšik newschoolového českého rapu, ktorého je Smack One stále verným raprezentantom. V hudbe je aktívny už roku 2005 a na svojom konte má aktuálne 5 štúdioviek a rovnako 5 mixtapov. V roku 2019 sa ale podľa všetkého dočkáme novej ohnivej muziky z jeho dielne!

V priebehu svojej hudobnej kariéry založil Smack svoj vlastný label za účelom podporiť nielen hudobnú tvorbu, ale zároveň umenie ako celok. Preto sa vo vydavateľstve zhlukujú ľudia so zmyslom pre umenie, či už je to hudba alebo dokonca i móda. Práve pod vydavateľstvom ARCHETYP 51 vyjde tento rok na svetlo sveta Smackov nový a veľmi očakávaný štúdiový album! Ten môžeme označiť ako také pokračovanie jeho projektu z roku 2014, a teda P´S A LOVE. Nový album nesie teda názov P´S A LOVE 2 a dočkať by sme sa ho mali už onedlho, pretože 24. mája sa odohrá jeho krst spojený s krstom minuloročného 160 EP.

View this post on Instagram

Link in Bio ????

A post shared by SMACK ONE (@smack_a51) on

Ako sa Smack rozhovoril vo svojom najčerstvejšom tracku, nebude to len také bežné nudné pokračovanie albumu, na aké sme možno pri niektorých interprétoch zvyknutí. Má ísť o plnohodnotný silný projekt, ktorý najnovšie promuje práve skladbou INTRO. Na nej si teda rozhodne nedáva pred ústa servítku a pľuje svoje bary ako rakety, čo vybuchujú v tvojich ušiach. Si tak veľmi zvedavý tento projekt ako my?

@stančo

Komentáre

Odporúčame