KLIPNewsHIP-HOP

ZVERINA: Nehovoríme len to, čo sa páči (feat Vladimir518)

Koncom roku 2018 vyšiel popri mnohých iných albumoch i ďalší štúdiový projekt Zverkyho, ktorý nezostal nič dlžný svojej povesti. Dostali sme obrovskú dávku humoru, prísnych barov, no hlavne kvalitného rapu. MALI STE SA LEPŠIE UČIŤ je tak skvelým rapovým projektom, na ktorom sa samozrejme predviedli i kvalitní hostia.

View this post on Instagram

Shop.rukahore.sk/zverina

A post shared by Zverina (@zverina_official) on

Medzi nich určite môžme zaradiť aj hostí zo susedných Čiech. Tých okrem iného dokonalo zastúpil samotný Vladimir 518, ktorý sa spoločne s Mikeom Trafikom predstavil na tracku JĚŠTE JEDNOU. Práve k tejto veci práve vychádza vydarený vizuál taktiež z českej produkcie, keďže o klip sa postaral label BIGBOSS.

Obaja MCs na tomto ohnivom tracku doslova vypľuli dušu. Bary strieľajú ako samopal, no okrem tradičného raprezentu, ktorý k tomuto žánru od vždy patril, nezabúdajú ani na odkaz. Ten samozrejme nepodávajú na zlatom podnose, ale špinavým opisom našej každodennej reality. Vychutnávaj si nový vizuál k tejto silnej novinke a zostaň v očakávaní nových vecí! Ako sa ti klip skladby JĚŠTE JEDNOU páči, môžeš mi to dať vedieť do komentáru!

Album MALI STE SA LEPŠIE UČIŤ spolu s merchom nájdeš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame