NewsHIP-HOP

Stovky tisíc bez klipu! Ako znie novinka NEVINNÁ od Eartha?

Denis Kubík roky patril medzi najväčších českých youtuberov. Jeho tvorba bola orientovaná samozrejme hlavne na zábavu svojich divákov, no časom sa vyprofiloval na čosi celkom iné. Hoci je dnes trendom, že si youtuberi nahrávajú svoje rapové tracky, Denis je v istom zmysle výnimka. Prečo?

Už takmer rok dozadu si totiž povedal, že svoju kariéru chce smerovať iným smerom, než klasické youtube videjká. Skončil s nimi a čas od času začali na jeho novom kanále pribúdať práve spomínané tracky. Prekvapením však pre všetkých bolo, že to nebolo žiadne „wannabe“, ale solídny novodobý rap. Odvtedy má dnes už na konte celých 7 plnohodnotných trackov, z ktorých 6 má zároveň skutočne krásny videoklip. Tieto vizuály by som bez zaváhania zaradil medzi technicky vôbec to najlepšie na českej scéne.

Výnimkou v klipoch je aktuálne posledný, a teda siedmy track s názvom NEVINNÁ. Denis alias Earth zostal opäť verný svojmu typickému štýlu, v ktorom sa predstavuje na newschool baroch s veľkou dávkou umeleckého cítenia a nemalej hĺbky odkazu. Vychutnaj si čerstvý track a teš sa na nové veci!

@stančo

Komentáre

Odporúčame